Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Aizvadīts 'Amber Puck' turnīrs hokejā amatieriem

Aizvadīts 'Amber Puck' turnīrs hokejā amatieriem

Nedēļas nogalē Loc Ledus hallē Liepājā tika aizvadīts „Amber Puck” hokeja turnīrs amatieriem. Tajā piedalījās astoņas komandas. A apakšgrupā sacentās HC „Klaipeda” (Lietuva), HK „Amberway” (Latvija), HC „Avangard” (Baltkrievija), HC „Mammoths” (Latvija). Savukārt B apakšgrupā – HC „Tauras” (Lietuva), HK „Tosmare” (Latvija), „Amhel United” (apvienotā komanda) un „Zapad Rossii” (Kaļiņingrada).

Turnīra atklāšanā klātesošos uzrunāja Liepājas domes Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš, bet simbolisko iemetienu veica leģendārais vārtsargs Mihails Vasiļonoks.

Pārliecinoši savās apakšgrupā izvirzījās līderos un finālā spēlēja HC „Klaipeda” un „Zapad Rossii”. Uzvaru ar rezultātu 20:0 svinēja „Zapad Rossii” amatieri, otrie – HK „Klaipeda” bet trešajā vietā „Amhel United” amatieri. Liepājas komandas „Amberway” ierindojās ceturtajā, bet „Tosmare” – piektajā vietā. Par labāko turnīra aizsargu tika nosaukts Aleksandrs Azarovs („Amberway”).

Turnīra organizators, SIA „Feraks” vadītājs Andrejs Žukovs neslēpj gandarījumu par godam aizvadīto turnīru: „Viss izdevās, kā ieplānots, bez traumām un starpgadījumiem. Liepājas komandām galvenais nebija uzvara par katru cenu, bet iespēja spēlēt šādā turnīrā. Jāpiezīmē, ka uzvarētāji „Zapad Rossii” trenējas sešas reizes nedēļā ar profesionālu treneri, bet HC „Avangard” spēlē bijušie Baltkrievijas čempionāta hokejisti. Viesi, kas brauca no tālienes, izmantoja iespēju ierasties te dienu ātrāk un izbaudīt pilsētas piedāvātās iespējas. Vislielākā sajūsma, protams, bija par jūru un silto laiku!”

„Amber Puck” maratons mūsu pilsētā turpinās. 19. un 20. augustā LOC Ledus halle būs atvēlēta bērniem. Turnīru aizvadīs U-10 grupas jaunie hokejisti, bet no 25. līdz 27. augustam spēkiem mērosies profesionāļi – HK „Liepāja Optibet”, HK „Mogo”, HK „Kurbads”, HC „Wings” (Zviedrija). Vairāk info www.amberway.lv. Ieeja uz visām spēlēm ir bez maksas!
 

Simona Laiveniece
HK „Liepāja Optibet” preses sekretāre
 

Atpakaļ