Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Gaidāmas gan finālspēles,  gan sezonas atklāšanas futbolā

Gaidāmas gan finālspēles, gan sezonas atklāšanas futbolā

Brīvdienas tiks aizvadītas sportiskā gaisotnē. Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies dažāda līmeņa sporta sacensības, kā arī viesosies tautas deju ansamblis “Teiksma”, LOC Ledus HALLĒ tiksies veterānu hokeja čempionāta dalībnieki, savukārt LOC stadiona “Daugava” rezerves laukumā tiks atklāta jaunā futbola sezona.

Piektdienas, 10. marta vakarā LOC Ledus HALLĒ tiks aizvadītas divas cīņas Liepājas hokeja čempionātā veterāniem. Pirmajā spēlē, kuras sākums ir pulksten 19:40, spēkiem mērosies “Ezermala” un “Tosmare”, taču nedaudz vēlāk, pulksten 21:00, laukumā dosies “Egoisti” un “Grifai”. Arī svētdien, 12. marta rītā tiks aizvadīta viena spēle, kurā tiksies “Zig Zag bandīts” un “Bites”.
 

Gan sestdienā, gan svētdienā, norisināsies Liepājas atklātā amatieru futbola čempionāta spēles. Kopumā čempionātā startē 32 komandas, taču šajā nedēļas nogalē laukumā dosies "Virsaitis", "Liepājas Tramvaju Parks", "LJK" - "Meta-Plast", "Rucava", "Pāvila Draudze", "Nīca", "Raven", "UPTK", "DEPO-14", "Vaiņode", "SLV Pluss", "Liepājas Papīrs", "Classic", "TEM", "Medze", "Libava City 2", "Liepājas Enerģija", "C2’’, "B7", "EKO Valis", "B2", "A7", "UPTK Veterāni" un "SLV Pluss". Pirmās spēles sākums 11. martā pulksten 9:00, bet 12. martā – 10:00. Ieeja skatītājiem bez maksas.
 

Šajā sestdienā tiks sadalītas vietas Liepājas pilsētas čempionātā basketbolā vīriešiem. Sākot no pulksten 9:30 norisināsies 2.divīzijas komandu cīņas. Pirmie laukumā dosies TK “Oga” un “Pāvilostas novads” spēlētāji, kuri sacentīsies par 3. vietu, savukārt 1. un 2. vietu sadalīs “LSSS” un “LPPP 2” komandas. Otrās divīzijas laureātu apbalvošana paredzēta pulksten 12:30. Neilgi pēc tam, pulksten 13:00, tiks dots starts cīņai par godalgotajām vietām 1. divīzijā. Par 3. vietu cīnīsies “Ģeodēzists” un “Liepājas Universitāte”, bet par čempionāta uzvarētāju titulu cīņā dosies “Oskara Transports” un “LPPP/Nīca” komandas. Pirmās divīzijas laureātu apbalvošana paredzēta pulksten 16:00.
 

Sākot no pulksten 13:00, LOC volejbola zālē notiks VEF Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas spēles meitenēm vienā vecuma grupā. Šoreiz spēkiem mērosies “Liepāja” un “Rīdzene” pārstāves.


Futbola fani aicināti apmeklēt jaunās futbola sezonas atklāšanas spēli LOC stadiona “Daugava” rezerves laukumā. Sestdien, 11. martā pulksten 16:00, FK “Liepāja” aizvadīs pirmo SYNOTtip Latvijas virslīgas futbola spēli, kuras ietvaros uzņems pretiniekus no FC “Rīga”. Ieeja uz atklāšanas spēli ir bez maksas.
 

Neilgi pēc tam, pulksten 17:00, LOC Rožu zālē viesosies tautas deju ansamblis “Teiksma”, no Rīgas, lai skatītājus priecētu ar savu uzvedumu “Brīdis pirms”. Koncerta pirmizrāde ar labiem panākumiem aizvadīta jau pagājušā gada vasarā un izraisīja lielu skatītāju interesi, taču liepājniekiem tiks atrādīta šajā sestdienā, 11. martā. Uz skatuves redzēsim vairāk kā 90 tautas dejotājus. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.
 

Sestdienas pievakarē, OlyBet Latvijas Basketbola līgas ietvaros tiksies “Liepāja/Triobet” un “Jūrmala/ Fēnikss” vienības. Turnīrā šogad startē 10 komandas, no kurām liepājnieki pašlaik atrodas rezultātu tabulas 6. vietā, bet pretinieki ieņem 7. vietu. Spēles sākums pulksten 18:00.

Svētdienas, 12. marta rītā LOC iekštelpu laukumos tiks aizvadīts Liepājas amatieru minigolfa līgas 3. posms. Piedalīties var ikviens interesents un minigolfa entuziasts. Sākums pulksten 11:30.

Savukārt, Latvijas - Igaunijas sieviešu basketbola līgas ietvaros “Vega1/Liepāja” uzņems pretinieces no “RSU” komandas. Līdz šim, pamatturnīra rezultātu tabulā liepājnieces ieņem 2.vietu, bet pretinieces, ar divu punktu starpību atrodas tabulas 3.vietā. Spēles sākums pulksten 14:00.

Ikviens Liepājas Olimpiskā centra apmeklētājs aicināts apskatīt zīmēšanas konkursa “Liepājas toņi un pustoņi” laureātu darbus. Zīmēšanas konkursa darbus veidojuši Liepājas pilsētas izglītības iestāžu audzēkņi par godu gaidāmajai pilsētas dzimšanas dienai. Izstāde izvietota LOC Rožu zāles foajē un tā norisināsies līdz 2. aprīlim.

Atgādinām, ka LOC baseins brīvdienās atvērts no pulksten 9:00, SPA zona – no 10:00. LOC Baseins&SPA ir lieliska vieta, lai atgūtu spēkus pēc nogurdinošās darba nedēļas, bet tie kuri vēlas aktīvāku atpūtu, aicināti apmeklēt LOC Ledus HALLES publiskās slidotavas.

Piektdiena, 10.marts
11.00 - 12.00 Publiskā slidotava
 

Sestdiena, 11.marts
15.00 - 16.00 Publiskā slidotava
19.45 - 20.45 Publiskā slidotava
 

Svētdiena, 12.marts
19.00 - 20.00 Publiskā slidotava
 


Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ