Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

HK “Liepāja” sezonu uzsāks ar jaunu vadību un treneriem

HK “Liepāja” sezonu uzsāks ar jaunu vadību un treneriem

Reorganizācija ir notikusi Liepājas hokejā. Jaunajā sezonā Latvijas Virslīgas čempionātā startēs HK “Liepāja”, kuras dibinātāji ir Oskars Mors un Andrejs Žukovs, prezidents, Latvijas hokeja leģenda Mihails Vasiļonoks. Hokeja kluba vadībā ir cilvēki gan ar pieredzi hokejā, gan uzņēmējdarbībā, kuru galvenais uzdevums ir turpināt jau tā stabilās hokeja tradīcijas Liepājā.

HK “Liepāja” ir Latvijas Hokeja federācijas biedrs ar balsstiesībām un ar mērķi nokomplektēt konkurētspējīgu komandu, balstoties uz Liepājas hokeja audzēkņiem.
 

HK “Liepāja” vadībai ir skaidri mērķi, uzdevumi un ceļš, kā tos sasniegt. Lai uzlabotu treniņu procesu, tiek domāts par treneru sastāvu. Ir uzrunāti vairāki talantīgi treneri, kuri varētu savu pieredzi izmantot HK “Liepāja”. Sadarbība tiks veidota arī ar Liepājas Sporta spēļu skolas jaunajiem hokejistiem, lai nodrošinātu pēctecību un ļautu attīstīties jaunajiem sportistiem.
 

HK “Liepāja” dibinātājs Andrejs Žukovs uzsver: “Liepāja ir sporta pilsēta ar senām hokeja tradīcijām. Mūsu uzdevums ir šīs tradīcijas turpināt un stiprināt un veidot hokeja vēsturi Liepājā. Tāpēc, veidojot komandu, mēs balstīsimies vispirms uz tiem hokejistiem, kuri ir nākuši no Liepājas hokeja.”
 

Simona Laiveniece
HK “Liepāja” preses sekretāre
 

Atpakaļ