Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

HK 'Liepāja' uzsāk izslēgšanas spēles

HK 'Liepāja' uzsāk izslēgšanas spēles

Ar pirmo spēli ceturtdaļfinālā pret HS „Rīga” sestdien, 4. martā, pulksten 17.00 un nākošo spēli svētdien, pulksten 17.00 LOC Ledus hallē izslēgšanas spēļu sēriju uzsāk HK „Liepāja”. 

Komanda regulāro turnīru noslēdza ceturtajā vietā, un izslēgšanas spēles uzsāk no ceturtdaļfināla, kur ar HS „Rīga” cīnīsies līdz trīs uzvarām. Otrais ceturtdaļfināla pāris HK „Zemgale/LLU” un HK „Prizma” sacensību uzsāks Jelgavā. Savukārt pirmo divu vietu ieguvēji – HK „Mogo” un HK „Kurbads” gaida ceturtdaļfināla pāru uzvarētājus, lai turpinātu sacensību.

HK „Liepāja” galvenais treneris Igors Ļebedevs atzīst komandas gatavību izslēgšanas spēlēm: „Prieks, ka pēdējās spēles aizvadījām ar uzvarām, pie playoff esam nonākuši labā fiziskā un psiholoģiskā stāvoklī. Kopumā mūs apmierina komandas kustība laukumā, jauda, spēle uzbrukumā un realizācija. Pievēršam uzmanību aizsardzībai un spēles disciplīnai, jo playoff spēles atšķiras – ir jāizmanto emocijas un enerģētika. Pretinieku – HS „Rīga” novērtējam, viņi spēja atņemt līderiem punktus čempionāta laikā. Komanda sastāv pamatā no U-18 spēlētājiem, bet tagad ir papildinājusies ar pieredzes bagātākiem spēlētājiem. Es cienu viņu trenera darbu. Nebūs viegli, svarīgas būs pirmās divas spēles mājās!”

Aicinām līdzjutējus būt ar savu komandu un atbalstīt sezonas izšķirošākajās spēlēs!
 

Simona Laiveniece
HK Liepāja preses sekretāre
 

Atpakaļ