Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Izstādes 'Ražots Liepājā' laikā būs sarūpēta plaša pasākumu programma

Izstādes 'Ražots Liepājā' laikā būs sarūpēta plaša pasākumu programma

Vienlaikus ar uzņēmējdarbības izstādi „Ražots Liepājā”, kurā varēs iepazīties ar vairāk nekā 180 uzņēmumiem, izstādes apmeklētājiem būs sarūpēta plaša pasākumu programma un aktivitātes visai ģimenei. Izstāde norisināsies jau  17. un 18. martā Liepājas Olimpiskajā centrā un to ikviens interesents var apmeklēt bez maksas.

Izstāde “Ražots Liepājā” pirmajā dienā, 17. martā, būs atvērta no plkst. 11.00 līdz 19.00. Izstādē ikviens interesents varēs iepazīties ar dažādu jomu ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem no Liepājas un tuvākajiem novadiem – Grobiņas, Aizputes, Priekules, Durbes, Vaiņodes, Nīcas, Pāvilostas un Rucavas. Uzņēmēji izstādē ne tikai uzskatāmi prezentēs savus ražojums un pakalpojumus, bet arī rādīs paraugdemonstrējumus, sniegs konsultācijas, piedāvās degustācijas. Tāpat dažādus produktus apmeklētāji varēs arī iegādāties.
 

Vēl stundu pirms izstādes sākuma – plkst. 10.00 – jaunieši aicināti uz semināru par uzņēmējdarbības vidi, kurā ar savu pieredzi dalīsies “UPB Holding” padomes loceklis Uldis Pīlēns, AS “Swedbank” galvenais ekonomists Latvijā Mārtiņš Kazāks un LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītājs Atis Egliņš-Eglītis.
 

Savukārt no plkst. 12.00 norisināsies Liepājas Speciālās ekonomikas zonas jubilejas konference “20+”. Konferenci atklās Latvijas Republikas Ministru prezidents Māris Kučinskis. Konferencē uzstāsies “UPB Holding” padomes loceklis Uldis Pīlēns, Liepājas Biznesa centra dibinātājs un īpašnieks Lars Foghs (Lars Fogh), AS “Swedbank” galvenais ekonomists Latvijā Mārtiņš Kazāks, zīmolvedības uzņēmuma “Bloom Consulting” direktors Hosē Filipe Torres (Jose Filipe Torres) un “The Economist” vecākais redaktors Edvards Lukas (Edward Lucas).
 

No plkst. 12.00 līdz 14.00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs izstādes apmeklētājiem būs sagatavojis radošās darbnīcas – putnu būrīšu izgatavošanu. Izstādes laikā paredzēts izgatavot 30 putnu būrīšus, ko pēc tam izvietot Raiņa parkā.
 

Savukārt no plkst. 12.30 visas dienas garumā uz Olimpiskā centra arēnas skatuves būs sarūpēta daudzveidīga programma – muzikāli priekšnesumi ar čellista un ģitāristu uzstāšanos, kleitu demonstrācijas, matu veidošanas paraugdemonstrējumi, paštaisītas ģitāras prezentācija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta prezentācija, kā arī iespēja klātienē vērot starptautiskos skaistuma konkursos godalgotās stilistes un body-art meistares darba prezentāciju.
 

Izstāde “Ražots Liepājā” otrajā dienā, 18. martā, būs atvērta no plkst. 10.00 līdz 15.00. Arī šajā dienā uz Olimpiskā centra arēnas skatuves varēs vērot apģērbu modes skates, kleitu demonstrācijas, kā arī piedalīties grāmatu izlozē. Kā īpašs pārsteigums izstādes apmeklētājiem būs iespēja klātienē redzēt Liepājā neredzētu body-art šovu ar septiņu kreatīvā tēla modeļu piedalīšanos, kas starptautiskajā skaistuma festivālā “Ņevskije berega” Sanktpēterburgā ieguva 2. vietu.
 

No plkst. 11.00 Rožu zāles vestibilā interesenti varēs apskatīt Liepājas Bērnu un jaunatnes centra tehniskās jaunrades prezentācijas un saņemt konsultācijas par Lego robotiku, radio vadāmām mašīnām, 3D printeri un citām jaunrades lietām.
 

Tāpat abas izstādes dienas mobilajā laboratorijā “TehnoBuss” ikviens interesents – skolēns, skolotājs, vecāks vai garāmgājējs – ērtā veidā varēs vienkopus iegūt daudzpusīgu informāciju par inženierzinātnēm, īpaši mašīnbūves un metālapstrādes nozarēm.
 

Pilnu pasākuma programmu aicinām skatīt izstādes mājaslapā www.razotsliepaja.lv .
 

Uzņēmēju dalība un apmeklētāju ieeja izstādē būs bez maksas. Izstāde “Ražots Liepājā” notiks jau ceturto reizi un tā tradicionāli tiek organizēta katru otro gadu.
 

Papildu informāciju par izstādi “Ražots Liepājā” var saņemt, zvanot pa tālruni: 634 04 770 vai rakstot uz e-pastu: dome@dome.liepaja.lv.
 Dace Freidenfelde
Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
sabiedrisko attiecību speciāliste 

Atpakaļ