Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

LAT - EST mājas spēlē uzņems juniores

LAT - EST mājas spēlē uzņems juniores

Trešdien, 10. janvārī, basketbola komanda „Liepājas Papīrs” aizvadīs pirmo Latvijas - Igaunijas basketbola līgas spēli 2018.gadā, kurā savā mājas zālē, Liepājas Olimpiskajā centrā, uzņems un par panākumu spēkosies ar „TTT Rīga - Juniores” basketbolistēm. Mājas spēles sākums plkst. 18:30.

Komandas šajā basketbola sezonā jau ir tikušās divas reizes, abās spēlēs uzvaras priekus ir baudījusi „Liepājas Papīrs” komanda. Pēdējā savstarpējā tikšanās reizē labākā spēlētāja uzvarētājkomandas rindās bija Ieva Vītola ar 22 gūtiem punktiem. Labu sniegumu, sasniedzot double-double šajā mačā, demonstrēja arī Emīlija Krista Grava, kurai pret juniorēm 18 punkti un 10 bumbas zem groziem.

Liepājnieces šobrīd LAT - EST līgā ieņem 3.vietu (deviņas uzvaras un četri zaudējumi), savukārt Liepājas komandas gaidāmās pretinieces „TTT Rīga – Juniores” Elites divīzijā atrodas 4.vietā, jo aizvadītajos mačos izcīnījušas sešas uzvaras un piedzīvojušas astoņus zaudējumus.

Vai „Liepājas Papīrs” meitenes arī šoreiz apspēlēs rīdzinieces? Kura Liepājas komandas spēlētāja šajā spēlē būs rezultatīvākā? To noskaidrosim trešdienas vakarā.

Notikumiem no LOC būs iespējams sekot līdzi teksta tiešraidē mājaslapā - www.basket.lv. Par spēles ceturtdaļu rezultātiem tiks ziņots arī komandas un kluba sociālo tīklu kontos.

Ieeja uz visām „Liepājas Papīrs” mājas spēlēm skatītājiem ir bez maksas.

Par uzvaru! Par Liepāju!


Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ