Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

MANĒŽA

Latvijas rokenrola karaļi KEKSI svin 20 gadu jubileju

Latvijas rokenrola karaļi KEKSI svin 20 gadu jubileju

Leģendārā un vienmēr jaunā grupa KEKSI aicina klausītājus kopā atzīmēt 20 gadu jubileju, apmeklējot koncertus visā Latvijā. Koncertā skanēs rock&roll klasikas pērles grupas KEKSI īpašajā aranžējumā, kā arī grupas oriģināldziesmas. LOC Rožu zālē grupa viesosies 13. oktobrī pulksten 19:00.

“Esmu gandarīts, ka jau 20. gadus varam priecēt klausītājus ar savu spēli un nodot viņiem šo pozitīvo enerģiju un dzīvesprieku, ko sniedz rokenrols! Rokenrols ir vienmēr dzīvs! Rock’n’roll un rock’a’billy mūzika Latvijā patīk tik plašam klausītāju lokam un pulcē apmeklētāju pilnas zāles,” priecājas grupas dibinātājs un basģitārists Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs, kuram šī koncerttūre būs dubultie svētki – tieši 2. janvārī, noslēdzot grupas 20. gadu jubilejas koncertu sēriju, ir arī viņa 60-ā dzimšanas diena.

Paralēli koncertēšanai grupai šoruden ir vēl viens ne mazāk zīmīgs notikums - tiek izdots jubilejas albums New Guy in Town, kas apvienos rokenrola klasiku Keksi aranžējumā ar grupas orģināldziesmām.

Grupa dibināta 1997. gadā Cēsīs. Tā 20. gadu laikā kļuvusi par vienu no Baltijā zināmākajām grupām, kas spēlē rock’n’roll, rockabilly, boogie un rythm’n’blues stila mūziku. Šajos 20. gados Keksi piedzīvojuši varen raibu koncertdzīvi, kā arī priecējuši publiku autorkoncertos un neskaitāmos festivālos Latvijā un ārvalstīs. Puiši spēlējusi kopā ar tādām pasaules zvaigznēm kā Boney-M, Macy Grey, Smokie, Ottawan, kā arī populāriem Latvijas māksliniekiem.

Grupas sastāvā muzicē seši profesionāli mūziķi visdažādākajos vecumos (jaunākais dalībnieks – solists Dāvis ir vien nedaudz pāri 20 gadus vecs!), bet viņus visus vieno vārdos neizsakāma mīlestība pret rock’n’roll un rock’a’billy mūziku. Grupas sastāvā: Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Willie Strods (sitamie instrumenti), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons) un Aleksandrs Sircovs (bass).

Biļetes uz KEKSI koncertiem pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, koncertu norises vietās un internetā: http://ej.uz/KEKSIEM20.
 

Papildu informācija:
Ingus Leontjevs
Rock’n’roll grupas KEKSI menedžeris
 

Atpakaļ