STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

MANĒŽA

Lauvas pret baroniem

Sestdien, 1.aprīlī, Olybet Latvijas Basketbola līgas ietvaros liepājnieki aizvadīs mājas spēli, kurā tiksies un par uzvaru cīnīsies ar viesiem no galvaspilsētas - basketbola komandu „Barons kvartāls”.

Šī abām komandām būs pēdējā tikšanās reize regulārajā sezonā. Līdz šim savstarpējos mačos pie uzvarām ir tikuši tikai „lauvas” – 90:84, 83:74, 100:81.

Vai „triobetieši” arī ceturto reizi uzveiks „baronus”?

Šai mājas spēlei tiks piedāvāta televīzijas tiešraide Best4Sports TV kanālā un interneta mājaslapā www.shortcut.lv. Mačam sekot līdzi varēs arī teksta tiešraidē www.basket.lv un „triobetiešu” sociālo tīklu kontos (twitter, instagram) un lapā (facebook). Spēles sākums plkst. 17:00.

„Liepāja/Triobet” komandas mājas spēles laikā, kā jau ierasts, darbosies „bērnu stūrītis”, kur jaunākie Liepājas komandas līdzjutēji ir aicināti aktīvi darboties un pavadīt laiku kopā ar „Liepājas Universitāte” studentēm.

Puslaiku pārtraukuma konkursā vienam no spēles apmeklētājiem, kurš būs aizpildījis anketu, iegādājoties biļeti uz konkrēto spēli, būs iespēja piedalīties Olybet LBL konkursā, kurā varēs laimēt balvas no līgas atbalstītajiem. Konkursa galvenā balva – 260 EUR. Atverot „Škoda” punktu, iespēja kvalificēties „Škoda” superfinālam, kurā varēs tikt pie jauna velosipēda.

Ieejas maksa: 4 EUR pieaugušajiem, pārējiem 1 EUR, savukārt pensionāriem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieeja ir bez maksas!