Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Lieldienās iepriecinās mazos apmeklētājus

Lieldienās iepriecinās mazos apmeklētājus

Svētku laikā, no 14. līdz 17. aprīlim, Liepājas Olimpiskā centra Baseins&SPA būs atvērts un gaidīs ikvienu apmeklētāju. Īpaši būs padomāts par pašiem mazākajiem, kurus sagaida patīkams pārsteigums.

Lieldienās LOC Baseins&SPA valdīs svētku noskaņa. No Lielās piektdienas līdz Otrajām lieldienām, ikviens mazais apmeklētājs tiks iepriecināts ar īpašu, lieldienu tematikai atbilstošu dāvaniņu. Dāvaniņu skaits ir ierobežots.
 

Tiem, kuri svētkus vēlēsies pavadīt baudot vasaru, jārēķinās, ka LOC Baseins&SPA darba laikā būs izmaiņas. Lieldienu brīvdienās LOC baseins atvērts no pulksten 9:00, SPA zona no 10:00. Gan baseins, gan SPA zona būs atvērti līdz pulksten 21:00.
 

Atgādinām, ka Liepājas Olimpiskā centra Baseins&SPA apmeklējums ir lielisks veids, kā izrauties no ikdienas rutīnas un pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, jo sev tīkamāko aktivitāti atradīs ikviens. Apmeklētājiem iespējams izbaudīt aktīvu peldēšanu baseinos vai cīņu ar kalna upes straumi, kā arī atpūtu kādā no trim pirtīm (sāls sauna, turku pirts un aromātiskā pirts) vai masāžas baseiniem. Paši mazākie apmeklētāji var rotaļāties bērnu rotaļu laukumā, taču tie, kuri vēlas baudīt vasaras tveici, var doties uz sauļošanās terasi pēc vasarīga iedeguma.
 

LOC Baseins&SPA apmeklētājiem piedāvā daudzveidīgu atlaižu sistēmu, īpaši draudzīga tā ir ģimenēm ar bērniem.
 

Plašāka informācija par LOC Baseins&SPA darba laiku pieejama: http://loc.lv/lv/baseinsspa/spa/
 


Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Atpakaļ