Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Lieldienu brīvdienās gaidāms raibs pasākumu klāsts

Lieldienu brīvdienās gaidāms raibs pasākumu klāsts

Šajā nedēļas nogalē, no 14. līdz 17. aprīlim, Liepājas Olimpiskajā centrā gaidāma pasākumu daudzveidība – Rietumu līgas finālspēles basketbolā, VEF jaunatnes basketbola līgas un Olybet Latvijas basketbola līgas spēles, FK Liepāja mājas spēle pret “RFS”, LOC Ziemas kausa minigolfā noslēguma posms, bet kultūras cienītāji aicināti apmeklēt pēdējo “Muļķe sirds” izrādi.

Gan piektdien, gan sestdien tiks aizvadītas Rietumu līgas finālspēles basketbolā. Līdz šim savu dalību finālā ir nodrošinājuši BK “Viss.LV” un “LPPP/Nīca” spēlētāji. Par iekļūšanu Final 4 joprojām turpina cīnīties “Barsy Atyrau” no Kazahstānas, “Pāvilostas novads”, “Tukums” un “Liepājas Lauvas/LSSS”. Piektdien, 14. aprīlī pirmās spēles sākums pulksten 17:00, bet sestdien, 15. aprīlī spēlētāji laukumā dosies jau pulksten 11:00.

Savukārt, sestdien un svētdien cīņas aizvadīs VEF Jaunatnes basketbola līgas dalībnieki. Sestdien, sākot no pulksten 11:00, spēkiem mērosies “Liepāja” un “Rīga/Rīdzene” meitenes, bet svētdien, sākot no 11:30, laukumā dosies “Liepāja” un “VEF Rīga” zēni.

Lieldienu brīvdienās, 15. aprīlī, Rožu zālē viesosies Muzikālais teātris 7 ar Voldemāra Šoriņa radīto dziesmu spēli “Muļķe sirds”. Izrādi ar dziesmām un dejām izdzīvo aktieri Zigurds Neimanis un Zane Burnicka, tautā iemīļotie dziedātāji Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Andris Daņiļenko un Līga Robežniece, akordeonists un komponists Valdis Zilveris, komiķe Jolanda Suvorova, popgrupa „Tirkizband” un deju grupa Alberta Kivlenieka vadībā. Ar liepājniekiem paredzēto izrādi, Muzikālais teātris 7 noslēgs savu ziemas sezonu, tādēļ skatītāji aicināti vēl pēdējo reizi apmeklēt romantisko mīlas stāstu “Muļķe sirds”. Pasākuma sākums pulksten 17:00, biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Sestdienas pievakarē, pulksten 18:00, LOC Stadiona “Daugava” rezerves laukumā tiks aizvadīta kārtējā SynotTIP virslīgas spēle futbolā, kuras ietvaros FK “Liepāja/Mogo” uzņems pretiniekus no “RFS” komandas. Ieeja skatītājiem bez maksas.

Pirmajās lieldienās, 16. aprīlī, Olybet Latvijas Basketbola līgas spēli savās mājās aizvadīs “Liepāja/Triobet” spēlētāji, kuri mērosies spēkiem ar “VEF Rīga” pārstāvjiem. Turnīrā šogad startē 10 komandas, no kurām pretinieki pašlaik atrodas rezultātu tabulas 2. vietā, bet liepājnieki ieņem 6. vietu. Spēles sākums pulksten 17:00.
 

Otrajās lieldienās, 17. aprīlī, LOC iekštelpu laukumos tiksies minigolfa entuziasti, lai sadalītu godalgotās vietas LOC Ziemas kausā minigolfā. Turnīra noslēdzošā posma sākums pulksten 11:00. Ieeja skatītājiem bez maksas.

Lieldienu brīvdienās LOC baseins atvērts no pulksten 9:00, SPA zona – no 10:00. No 14. līdz 17. aprīlim, baseins un SPA strādās līdz pulksten 21:00. LOC Baseins&SPA ir lieliska vieta, lai atgūtu spēkus pēc nogurdinošās darba nedēļas, bet tie kuri vēlas aktīvāku atpūtu, aicināti apmeklēt LOC Ledus HALLES publiskās slidotavas.

Piektdiena, 14.aprīlis
14.00 - 15.00 Publiskā slidotava
17.00 - 18.00 Publiskā slidotava
20.00 - 21.00 Publiskā slidotava


Sestdiena, 15.aprīlis
16.30 - 17.30 Publiskā slidotava
20.15 - 21.15 Publiskā slidotava


Svētdiena, 16.aprīlis
13.30 - 14.30 Publiskā slidotava
15.00 - 16.00 Publiskā slidotava
18.45 - 19.45 Publiskā slidotava
 

Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ