Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Maija noslēdzošajā nedēļas nogalē gaidāms plašs sporta pasākumu klāsts

Maija noslēdzošajā nedēļas nogalē gaidāms plašs sporta pasākumu klāsts

Šajā nedēļas nogalē, no 26. līdz 28. maijam, Liepājas Olimpiskajā centrā un LOC stadionos gaidāma pasākumu daudzveidība. Futbola cienītāji aicināti apmeklēt “Spring Cup 2017”, “Liepājas nakts futbola turnīru uzņēmumiem 2017” vai atbalstīt virslīgas dublierus FK “Liepāja 2”, vieglatlēti sacentīsies “Liepājas Kausi 2017” un “Sportland Kauss III” disciplīnās, tiks sadalītas godalgotās vietas Liepājas pilsētas florbola čempionātā, savukārt tiem, kam tuvākas ir dejas, aicināti apmeklēt “Grand Show Liepāja”.

Gan piektdien, gan sestdien LOC stadionā “Daugava” norisināsies starptautiskais futbola turnīrs “Spring Cup 2017”, kurā Latvijas komandu pārstāvjiem būs iespēja mēroties spēkiem ar pretiniekiem no Baltkrievijas, Somijas, Lietuvas, Igaunijas, Uzbekistānas, Krievijas, Vācijas un Lielbritānijas. Piektdien, 26. maijā pirmās spēles sākums pulksten 10:00, bet sestdien, 27. maijā spēlētāji laukumā dosies no pulksten 9:00.

Sestdien, 27. aprīlī, Liepājas pilsētas florbola čempionātā tiks sadalītas godalgotās vietas A un B divīzijā. Par B divīzijas 3. vietu cīnīsies “Durbe” un “Leģions/Juniori GSC”, savukārt 1. vietas ieguvējs tiks noskaidrots cīņā starp “Ārprāc!” un “Exes” komandām. A divīzijā cīņā par 3. vietu dosies “Veselības grupa” un “IBK Ģimene” komandu pārstāvji, bet par čempiona titulu cīnīsies “Ego/Liels Auto” un “Vārme”. Finālspēles norisināsies Liepājas Olimpiskā centra Arēnā, pirmās spēles sākums pulksten 11:00.

27. un 28. maijā, LOC stadionā “Daugava” dominēs vieglatlētika. Sestdien, sākot no pulksten 16:30, tiks dots starts starptautiskajām vieglatlētikas sacensībām “Liepājas Kausi 2017”. Sacensību programmā iekļautas skriešanas, tāllēkšanas, augstlēkšanas un stafetes skrējiena disciplīnas sievietēm un vīriešiem. Starp dalībniekiem gaidāmi vieglatlēti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Savukārt, svētdienā sportisti cīnīsies par “Sportland Kausu vieglatlētikā”. Sacensību dalībnieki startēs sieviešu, vīriešu, U16 meiteņu un U16 zēnu klasēs. Programmā iekļauta skriešanas, trīssoļlēkšanas, šķēpa mešanas un lodes grūšanas disciplīnas. Sacensību sākums pulksten 13:00.

Sestdien LOC stadiona “Daugava” rezerves laukumā norisināsies, nu jau par tradīciju kļuvušais “Liepājas nakts futbola turnīrs uzņēmumiem”, kurā dažādu uzņēmumu pārstāvji cīnīsies par labākās futbola komandas titulu. Gaidīti arī līdzjutēji, kuri varēs piedalīties burbuļfutbolā un futbola biljardā. Sacensību sākums paredzēts pulksten 16:00, bet finišs – ap pulksten 5 no rīta.

Bet futbola spēle starp virslīgas dublieru komandām FK “Liepāja 2” un SK “Babīte/Dinamo 2” notiks LOC stadionā “Olimpija”. Turnīrā šogad startē 8 komandas, no kurām liepājnieki pašlaik atrodas rezultātu tabulas 2. vietā, bet pretinieki ieņem 4. vietu. Spēles sākums pulksten 16:00.
 

Savukārt svētdien, Liepājas Olimpiskā centra Arēnā gaidīti kultūras cienītāji, jo pirmo reizi Liepājā norisināsies pasaules reitinga posms sporta dejās, starptautiskais sporta deju festivāls “Grand Show Liepāja”. Deju pāri no 11 valstīm pārsteigs skatītājus ar lieliskiem pasaules līmeņa sporta deju priekšnesumiem. Vakara šovu ar saviem priekšnesumiem krāšņāku padarīs grupa Framest un The Ludvig, kā arī dažādas deju grupas. Pasākuma sākums pulksten 18:00. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Atgādinām, ka LOC baseins brīvdienās atvērts no pulksten 9:00, SPA zona – no 10:00. LOC Baseins&SPA ir lieliska vieta, lai atgūtu spēkus pēc nogurdinošās darba nedēļas, bet tie kuri vēlas aktīvāku atpūtu, aicināti apmeklēt LOC Ledus HALLES publiskās slidotavas.

Piektdiena, 26.maijs
18.30 - 19.30 Publiskā slidotava

Sestdiena, 27.maijs
17.00 - 18.00 Publiskā slidotava
Svētdiena, 28.maijs
12.30 - 13.30 Publiskā slidotava
18.00 - 19.00 Publiskā slidotava


Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ