Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Nedēļas nogalē norisināsies nacionālā šķirnes suņu izstāde

Nedēļas nogalē norisināsies nacionālā šķirnes suņu izstāde

5. un 6. augustā stadionā „Daugava” norisināsies Liepājas Dzīvnieku Audzētāju biedrības rīkotās ikgadējās nacionālās šķirnes suņu izstādes. Izstāde Liepājā pulcēs tuvus un tālus viesus – izstāžu dalībniekus un viņu atbalstītājus - no daudzām valstīm.

Izstāde Liepājā pulcēs tuvus un tālus viesus – izstāžu dalībniekus un viņu atbalstītājus - no daudzām valstīm.

Dienas pirmajā pusē (no 10:00) noritēs ekspertīzes izstāžu ringos, kur suņa eksterjera un rakstura kvalitātes atbilstību šķirnes standartam vērtēs starptautiskie tiesneši no Kipras, Krievijas un Serbijas.

Dienas otrajā pusē (no 15:00 līdz 16:00) turpat varēsiet vērot Liepājas kanisterapijas komandas priekšnesumus. No 16:00 Jūsu uzmanībai dažādi konkursi. Piemēram, savā meistarībā sacentīsies mazie hendleri (speciāli apmācīti suņu demonstrētāji), redzēsiet pāru un audzētavu izgājienus un par izstādes labākā suņa titulu spēkosies spilgtākie savu šķirņu pārstāvji.

Dalībai izstādē pieteikti liels skaits suņu. Ikvienam interesentam būs iespēja satikties ar audzētājiem, komunicēt un iegūt konsultācijas, kā arī dalīties pieredzē. Iespējams, ka tieši šeit Jūs noskatīsiet kādu no četrkājaino draugu šķirnēm, kuras pārstāvis nākotnē varētu kļūt par Jūsu ģimenes locekli.

Visas dienas garumā varēs iegādāties preces dzīvniekiem. Izstādes teritorijā apmeklētāju ērtībai būs pieejami ēdināšanas pakalpojumi.

Tie būs īsti svētki suņiem, audzētājiem, suņu saimniekiem un ikvienam, kas sevi uzskata par suņu mīli!

Ieejas maksa apmeklētājiem: pieaugušajam - 5 eur, bērnam – 2 eur, vienam izstādes dalībnieka pavadonim – bezmaksas ieeja, katram nākamajam – 3 eur.
 

Atpakaļ