Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Nedēļas nogalē ražos, izklaidēsies un cīnīsies

Nedēļas nogalē ražos, izklaidēsies un cīnīsies

Šajā nedēļas nogalē Liepājas Olimpiskajā centrā gaidīts ikviens, jo Arēnā rosīsies Liepājas un tuvējo novadu uzņēmēji, bērnus izklaidēs Fiksiki, bet par iekļūšanu finālā cīnīsies HK “Liepāja”. 

Šajā nedēļas nogalē, 17. un 18. martā, Liepājas Olimpiskā centra Arēnā norisināsies uzņēmējdarbības izstāde “Ražots Liepājā”, kurā piedalīsies vairāk kā 180 uzņēmumi. Ikviens interesents varēs iepazīties ar dažādu jomu ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem no Liepājas un tuvākajiem novadiem – Grobiņas, Aizputes, Priekules, Durbes, Vaiņodes, Nīcas, Pāvilostas un Rucavas. Apmeklētājiem tiks prezentēti vietējo uzņēmēju ražojumi un sniegtie pakalpojumi, kā arī rādīti paraugdemonstrējumi, sniegtas konsultācijas un degustācijas. Izstāde piektdien, 17. martā, būs atvērta no pulksten 11:00 līdz 19:00, savukārt sestdien apmeklētāji gaidīti no pulksten 10:00 līdz 15:00. Ieeja bez maksas.
 

Piektdienas pievakarē, pulksten 19:00, LOC Rožu zālē viesosies Fiksiki, kuri ikvienu apmeklētāju aicinās piedalīties Fiksi - Cirkā. Izrādē būs daudz spēļu, dziesmiņu un deju, kā arī jaunas dekorācijas, galvenie varoņi un daudz dažādu pārsteigumu. Īpaši gaidīti mazākie skatītāji, lai kopīgi ar Fiksikiem mēģinātu saprast cirka brīnumus. Izrāde krievu valodā. Biļetes pieejamas “Biļešu serviss” kasēs un internetā.
 

Savukārt nedaudz vēlāk, pulksten 19:10, LOC Ledus HALLĒ tiks aizvadīta kārtējā cīņa Liepājas hokeja čempionātā veterāniem. Laukumā tiksies “Egoisti” un “Tosmare” komandu spēlētāji.
 

Tie, kam tuvāks ir futbols, aicināti sestdien, 18. martā, apmeklēt stadiona “Daugava” rezerves laukumu, kur cīņu virslīgas dublieru čempionāta ietvaros aizvadīs FK “Liepāja-2” un FK “Jelgava-2”. Spēles sākums pulksten 14:00, ieeja skatītājiem bez maksas.
 

Hokeja fani aicināti doties uz LOC Ledus HALLI, lai sestdienas vakarā atbalstītu HK “Liepāja” spēlētājus, kuri cīņā pret HK “Mogo” aizvadīs izslēgšanas spēļu pusfinālu. Latvijas virslīgas hokeja čempionāta regulārās sezonas noslēgumā liepājnieki atradās 4. vietā, bet pretinieki ieņēma 1. pozīciju. Spēles sākums pulksten 17:00.
 

Svētdien, 19. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Liepājas atklātā amatieru futbola čempionāta posms. Kopumā čempionātā startē 32 komandas, taču šajā nedēļas nogalē laukumā dosies “Meta- Plast”, “SLV Pluss”, “Libava City 2”, “LJK”, “Vaiņode”, “UPTK Veterāni”, “Liepājas Tramvaja Parks”, “Liepāja U16”, “D2”, “C7”, “Virsaitis” un “EKO Valis”. Pirmās spēles sākums pulksten 9:00.
 

Ikviens Liepājas Olimpiskā centra apmeklētājs aicināts apskatīt zīmēšanas konkursa “Liepājas toņi un pustoņi” laureātu darbus. Zīmēšanas konkursa darbus veidojuši Liepājas pilsētas izglītības iestāžu audzēkņi par godu gaidāmajai pilsētas dzimšanas dienai. Izstāde izvietota LOC Rožu zāles foajē un tā norisināsies līdz 2. aprīlim.

Atgādinām, ka LOC baseins brīvdienās atvērts no pulksten 9:00, SPA zona – no 10:00. LOC Baseins&SPA ir lieliska vieta, lai atgūtu spēkus pēc nogurdinošās darba nedēļas, bet tie kuri vēlas aktīvāku atpūtu, aicināti apmeklēt LOC Ledus HALLES publiskās slidotavas.

Piektdiena, 17.marts
18.00 - 19.00 Publiskā slidotava


Sestdiena, 18.marts
12.30 - 13.30 Publiskā slidotava
13.45 - 14.45 Publiskā slidotava
19.45 - 20.45 Publiskā slidotava
 

Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ