Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Nedēļas nogalē startē 'Amber Puck' turnīrs hokejā

Nedēļas nogalē startē 'Amber Puck' turnīrs hokejā

Trīs augusta nedēļu nogalēs LOC Ledus hallē Liepājā notiks „Amber Puck” starptautiskais turnirs hokejā , ko organizē SIA „Feraks” un tās vadītājs Andrejs Žukovs, kurš saka: „Pats spēlēju hokeju amatieru līmenī un man gribas, lai Liepājā notiek lietas, no kurām prieku var gūt gan skatītāji, gan dalībnieki.”

 12. un 13. augustā spēkiem mērosies astoņas amatieru komandas no Liepājas, Rīgas, Klaipēdas, Viļņas, Kaļiņingradas, Grodņas, kā arī Eiropas izlase, kurā apvienojušies amatieri no Igaunijas, Vācijas, Latvijas un citām Eiropas pilsētām. Katru dienu tiks izspēlētas astoņas spēles un skatītāji LOC Ledus hallē tiek gaidīti no 10.00 rītā līdz 20.00 vakarā. Turnīra galvenais tiesnesis Maksims Bogdanovs atzīst: „Man ir prieks, ka Liepājā jau kuro gadu pēc kārtas tāds turnīrs notiek, un ar katru gadu tas uzņem apgriezienus!”

19. un 20. augustā „Amber Puck” turnīrā sacentīsies bērni U – 10 vecuma grupā. Turnīra organizētājs un treneris Nikolajs Siļčonoks priecājas: „Mūsu mērķis turnīrā ir nevis noskaidrot labāko, bet sagādāt bērniem svētkus. Tāpēc būs arī konkursi ārpus ledus laukuma un piepūšamās atrakcijas pie Ledus halles.”

Augustā pēdējā nedēļas nogalē trīs dienu garumā no 25. līdz 27. augustam pirms sezonas sākuma spēkus pārbaudīs Latvijas hokeja Virslīgas komandas HK „Liepāja Optibet”, HK „Kurbads”, HK „Mogo” un Zviedrijas 1. divīzijas komanda HC „Wings”.

„Amber Puck” turnīra patroni šogad ir hokeja grandi, vārtsargi Mihails Vasiļonoks un Kristers Gudļevskis. Ieeja uz visām spēlēm bez maksas.
 

Simona Laiveniece
HK Liepāja Optibet preses sekretāre
 

Atpakaļ