Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Norisināsies starptautiskā budo nometne 'Latvija 2017'

Norisināsies starptautiskā budo nometne 'Latvija 2017'

Sestdien, 6.maijā, Liepājas Olimpiskā centra Arēnā jau astoto reizi norisināsies starptautiska budo nometne “Latvija 2017”, kas ir unikāls notikums cīņas mākslu vēsturē Latvijā. Seminārā ar savu meistarību dalīsies visā pasaulē pazīstami džiu-džitsu, džudo, aikido, karate cīņas mākslas pārstāvji no Krievijas, Nīderlandes, Lietuvas un Igaunijas. Sākums pulksten 10:00.

Organizatoru galvenais mērķis ir veicināt cīņas mākslu popularizāciju ne tikai pieaugušo, bet arī Latvijas bērnu un jauniešu vidū, padarot to pieejamu pēc iespējas plašākām cilvēku lokam. Tieši tādēļ semināra galvenais mērķis ir rosināt cilvēku interesi par austrumu cīņām, veicināt sadarbību visu ieinteresēto organizāciju starpā ar mērķi attīstīt ikvienas personas garu un ķermeni. Bez tam, īpaši nozīmīgs ir fakts, ka semināra dalībniekiem ir iespēja satikties ar cīņu mākslu treneriem, skolotājiem no dažādām pasaules malām, dodot iespēju mūsu cīņas mākslu entuziastiem dalīties pieredzē, aptvert paša jēdziena „cīņas mākslas” plašo vērienu.


Semināra dalībnieki un viesi visu šo dienu pavadīs Liepājas olimpiskā centra mūsdienīgajā arēnā, kā arī viņiem būs iespēja atpūsties lielākajā un modernākajā baseinu un SPA centrā Kurzemē. Biedrība „Latvijas Džiu-Džitsu Federācija” ir pārliecināta, ka šis pasākums ne tikai radīs sabiedrības, tanī skaitā, bērnu un jauniešu, interesi par cīņas mākslām, bet arī ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību rosinās sabiedrības interesi par cīņas mākslām augstākā līmenī nekā tas ir bijis līdz šim.


Norises vieta: LOC Arēna!


Mārtiņš Kozlovskis
LOC Sporta projektu vadītājs 

Atpakaļ