Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Noskaidros labākos ne tikai sportā, bet arī dejās

Noskaidros labākos ne tikai sportā, bet arī dejās

Nedēļas nogalē, no 7. līdz 9. aprīlim, Liepājas Olimpiskajā centrā dominēs sports. Tiks noskaidroti spēcīgākie, izturīgākie un ātrākie “Liepājas Spēka” dalībnieki, notiks vairākas basketbola spēles jauniešiem, pilsētas hokeja čempionātā uzzināsim 3. vietas ieguvēju, kā arī noteiksim deju kolektīvu, kurš saņems “Lielo pilienu”.

Gan piektdien, gan svētdien norisināsies VEF Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas spēles. 7. aprīlī, pulksten 19:00, laukumā dosies līgas otrās divīzijas zēni. Šoreiz laukumā dosies spēlētāji vienā vecuma grupā no “Liepāja 2” un “Talsi” komandām. Savukārt svētdien, 9. aprīlī spēkiem mērosies meitenes. Pirmās, pulksten 11:00, laukumā dosies “Liepāja” un “Rīga/Rīdzene” pārstāves, bet pulksten 17:00 spēkiem mērosies “Liepāja 2” un “I.Miglinieka skola”. Meiteņu komandas aizvadīs spēles vienā vecuma grupā.

Piektdienas, 7. aprīļa vakarā, LOC Ledus HALLĒ tiks noskaidrots 2017. gada Liepājas pilsētas hokeja čempionāta 3. vietas ieguvējs. Izšķirošo cīņu par godalgoto vietu, pulksten 21:00, uzsāks “Zig Zag Bandīts” un “LSSS” komandas.
 

Sestdienas pēcpusdienā, LOC Ledus HALLĒ komandas aizvadīs kārtējās cīņas Veterānu čempionātā hokejā. Pirmie, pulksten 11:00, laukumā dosies “Ezermala” un Grifai”, otrā cīņa norisināsies starp “Bites” un “Tosmare”, savukārt dienas noslēdzošo spēli aizvadīs “Zig Zag Bandīts” un “Egoisti” komandas. Savukārt svētdienas pēcpusdienā, pulksten 14:10, kārtējo cīņu Livonijas hokeja čempionātā aizvadīs “Lāči” un “Bites” spēlētāji.

8. aprīlī, sākot no pulksten 10:00, LOC Arēnā notiks sacensības “Liepājas spēks 2017”. Šī gada sacensību “atslēga” būs izpildīto uzdevumu skaits un dalībnieku ātrums, līdz ar to dalību pieteikt varēja ikviens, kurš sevi uzskata par spēcīgu, izturīgu un ātru, lai izpildītu augstas grūtības un sarežģītības pakāpes uzdevumus. Dalībnieki tiks sadalīti sporta klasē vīriešiem, sporta klasē sievietēm un komandās. Paralēli spēka disciplīnām savā starpā sacentīsies arī ielu vingrotāji, kuri savas spējas demonstrēs Burpees, Pull-up trepe jeb pievilkšanās, Hand Stand battle jeb nostāšanās uz rokām, Push-up king jeb atspiešanās, Freestyle, Plank Holder un Muscle-up king disciplīnās.

Sestdienas pievakarē pulksten 18:00, LOC Rožu zālē tiksies tautas deju kolektīvi no dažādiem Latvijas novadiem, lai cīnītos par ceļojošo balvu “Lielais piliens”. Tautas deju festivāls “Aprīļa pilieni” norisināsies jau 13. reizi un ceļojošās balvas izcīņu iedibinājis vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs “Kvēle”. Balvas ieguvējs tiks noteikts pēc koncerta skatītāju simpātiju balsojuma. Festivāls īpašs gan ar dejotāju piedāvāto repertuāru, gan dalībnieku savstarpējo sacensību sportiskajās aktivitātēs. Ieejas maksa skolēniem, studentiem un pensionāriem 2 EUR, pieaugušajiem – 3 EUR.

Svētdien, 9. aprīlī, LOC iekštelpu laukumos tiks aizvadīts Liepājas amatieru minigolfa līgas 4. posms. Piedalīties var ikviens interesents un minigolfa entuziasts. Sākums pulksten 11:30.

Ieeja skatītājiem uz visiem sporta pasākumiem ir bez maksas.

Atgādinām, ka LOC baseins brīvdienās atvērts no pulksten 9:00, SPA zona – no 10:00. LOC Baseins&SPA ir lieliska vieta, lai atgūtu spēkus pēc nogurdinošās darba nedēļas, bet tie kuri vēlas aktīvāku atpūtu, aicināti apmeklēt LOC Ledus HALLES publiskās slidotavas.
 

Sestdiena, 8. aprīlis
15.30 - 16.30 Publiskā slidotava
19.45 - 20.45 Publiskā slidotava


Svētdiena, 9.aprīlis
15.45 - 16.45 Publiskā slidotava
20.30 - 21.30 Publiskā slidotava
 

Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ