Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Satiksmes ierobežojumi LOC teritorijā izstādes laikā

Satiksmes ierobežojumi LOC teritorijā izstādes laikā

Šajā nedēļas nogalē, 17. un 18. martā, Liepājas Olimpiskā centra Arēnā norisināsies uzņēmējdarbības izstāde “Ražots Liepājā”, kurā piedalīsies vairāk kā 180 uzņēmumi no Liepājas un tuvākajiem novadiem.  

Izstādes norises laikā būs ierobežota transporta piekļūšana un novietošana pie Liepājas Olimpiskā centra. Lai izvietotu āra ekspozīcijas, izstādes un Liepājas Olimpiskā centra ikdienas apmeklētājiem un darbiniekiem, tiks slēgta LOC ēkas centrālās ieejas autostāvvieta.
 

Centrālās ieejas autostāvvieta auto novietošanai tiks slēgta jau 15. martā pulksten 22:00. 16.martā 09:00 sāksies ekspozīcijas iekārtošana Arēnā un norisināsies nepārtraukta sagādes transportu plūsma, tāpēc lūgums savus auto neizvietot priekšā lielajiem Arēnas sagādes vārtiem LOC sētā pie baseina. Satiksmes un auto novietošanas ierobežojumi paredzēti līdz 18. marta pulksten 20:00.
 

Izstāde “Ražots Liepājā” pirmajā dienā, 17. martā, būs atvērta no plkst. 11.00 līdz 19.00. Izstādē ikviens interesents varēs iepazīties ar dažādu jomu ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem no Liepājas un tuvākajiem novadiem – Grobiņas, Aizputes, Priekules, Durbes, Vaiņodes, Nīcas, Pāvilostas un Rucavas. Uzņēmēji izstādē ne tikai uzskatāmi prezentēs savus ražojums un pakalpojumus, bet arī rādīs paraugdemonstrējumus, sniegs konsultācijas, piedāvās degustācijas. Tāpat dažādus produktus apmeklētāji varēs arī iegādāties. Ieeja apmeklētājiem bez maksas!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 


Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ