Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

MANĒŽA

Sestdien Liepājā  HK 'Liepāja Optibet' pret HK 'Prizma'

Sestdien Liepājā HK 'Liepāja Optibet' pret HK 'Prizma'

Sestdien, 4. novembrī, pulksten 13.30 LOC Ledus hallē HK “Liepāja Optibet” uzņems HK “Prizma”. Pēc trim izbraukuma spēlēm liepājnieki atkal atgriežas savā ledus hallē. Izbraukumā gūta viena uzvara pret HK “Mogo” (4:3), un piedzīvoti divi zaudējumi – pret HK “Kurbads” (3:6) un HK “Zemgale/LLU” (2:6). Turnīra tabulā HK “Liepāja Optibet” šobrīd ieņem otro vietu, par vienu punktu atpaliekot no HK “Mogo”.

Sestdien HK “Liepāja Optibet” pretinieki būs HK “Prizma”, kas turnīra tabulā ieņem pēdējo vietu ar 2 punktiem 11 spēlēs.

 Jaunās nedēļas sākumā darbu sāks divu dienu treniņnometne Jelgavā trenera Valērija Kuļibabas vadībā, lai gatavotos “Crowns Baltic Challenge Cup”, kas notiks no 10. līdz 12. novembrim Klaipēdā. No HK “Liepāja Optibet” uz klubu izlasi ir aicināti Mārtiņš Oskars Freimanis, Roberts Mamčics, Kristers Freibergs, Ilja Makarovs, Kārlis Ozoliņš un Edgars Homjakovs.

Komandas biedri, kas paliek Liepājā, šo laiku izmantos, lai stiprinātu komandas garu, un kopīgi apmeklēs Liepājas teātra izrādi “Precības”.
 

Simona Laiveniece
HK "Liepāja Optibet" preses sekretāre
 

Atpakaļ