Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Šonedēļ HK 'Liepāja Optibet' aizvada divas pārbaudes spēles

Šonedēļ HK 'Liepāja Optibet' aizvada divas pārbaudes spēles

Ceturtdien, 27. jūlijā, pulksten 18.30 un sestdien, 29. jūlijā, pulksten 13.30 HK „Liepāja Optibet” LOC Ledus hallē Liepājā aizvadīs pārbaudes spēles pret „Kuņluņ” (Ķīna) MHL komandu.

Kā stāsta HK „Liepāja Optibet” galvenais treneris Igors Ļebedevs: „”Kuņluņ” ir jaunizveidota komanda savā valstī, viņiem ir sava hokeja piramīda, divus gadus viņi piedalās KHL čempionātā, pirmo reizi tagad ir arī MHL komanda. Klātienē vērojam viņu treniņus, runājam ar treneriem. (Komandas galvenais treneris ir krievu speciālists Barkovs, bet menedžeris Renārs Freibergs (iepriekš HS Rīga)).”
    
„Kuņluņ” hokeja komanda ir veidota pēc principa – 12 vietējie spēlētāji, pārējie leģionāri. Ar viņiem šobrīd trenējas arī Liepājas komandā spēlējušais Marks Kaļeiņikovas.
    
Šobrīd HK „Liepāja Optibet” treniņnometnē piedalās vārtsargi: Miščuks, Konrāds, Mažis, aizsargi: Liepiņš, Demiters, Freibergs, Makarovs, Minajevs, Vībāns, R. Mamčics, Brūvers, Alonders, Veiss, uzbrucēji: Kalns, Zabis, Diļevka, Kaļeiņikovas, Homjakovs, Freijs, Miezis, Nekļudovs, D. Bogdzjuls, Štelmahers, Žučkovs, Nazarovs, Fomins, Rungovskis, Dokutovičs, Korņilovs, K. Ozoliņš.
    
Šonedēļ viņiem ir pievienojušies Oskars Freimanis, Bruno Bērziņš (1998.g.) un Lauris Bajaruns.

Pirmajā pārbaudes spēlē HK „Liepāja Optibet” treneri ir nolēmuši laukumā pārbaudīt optimālo komandas modeli, bet sestdien iespēja tiks dota jaunajiem spēlētājiem.

Ieeja uz pārbaudes spēlēm ir bezmaksas, komanda gaida savus atbalstītājus pēc ilgāka pārtraukuma atkal baudīt hokeju.

Simona Laiveniece
HK Liepāja Optibet
preses sekretāre
29460034
 

Atpakaļ