Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Tuvojas FINSO  6. Atklātais Eiropas un pasaules kausa 6. Posma čempionāts novusā

Tuvojas FINSO 6. Atklātais Eiropas un pasaules kausa 6. Posma čempionāts novusā

Jau 22. Un 23. Jūlijā Liepājas olimpiskajā centrā novusa kijas krustos spēlētāji no Latvijas, Krievijas, Igaunijas, Vācijas kā arī citām valstīm. Kopumā plānotais dalībnieku skaits ir ap 200 sportistu. Šis būs Pasaules kausa 6.posms kā arī vienlaicīgi 6. Atklātais Eiropas čempionāts novusā, kas norisinās reizi 4 gados. Liepāja šoreiz būs Eiropas 6. Atklātā čempionāta mājvieta. Iepriekšējos gados čempionāts 3 reizes ir noticis Latvijā, vienu reizi Ukrainā, kā arī reizi Igaunijā. Piektais čempionāts notika 2013. Gadā Rīgā. 

Sacensību pirmajā dienā norisināsies novusa sacensības individuālajā ieskaitē gan dāmām , gan kungiem. Otrajā dienā sacensības turpināsies jau dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs.

Ikviens interesents tiek laipni gaidīts, lai atbalstītu Liepājas Senioru Sporta kluba, kā arī Liepājas Novusa kluba novusistus. Uz sacensībām kopā ir pieteikušies 16 Liepājas dalībnieki, pārstāvot gan no LSSK, gan arī no Liepājas NK.

Sacensību svinīgais sākums paredzēts 22.jūlijā plkst 10.00 LOC galvenajā sporta zālē.

Sacensību sākums – plkst 10.30. Otrajā dienā sacensību sākums plkst 09.00.

Jāatgādina, ka skatītājiem ir paredzētas skatītāju vietas un staigāt pa zāli nedrīkstēs. Visi sportisti būs ar maiņas apaviem.
Ar pilnu sacensību nolikumu var iepazīties www.novuss-lnf.lv mājaslapā. Tā kā šis ir atklātais čempionāts, protams, var katrs šīs spēles entuziasts drīkst pieteikties, vispirms izlasot nolikumu un tad sūtot pieteikumu sacensību galvenajam tiesnesim

Lai jauka un sportiska vasara mums visiem.

Tiksimies 22. Un 23. Jūlijā LOC uz šīs vasaras novusa notikumu Liepājā. Turam īkšķus par mūsējiem un atbalstām viņus.


Ilmārs Strakšs
 

Atpakaļ