STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

MANĒŽA

Vai Olybet LBL ceturtdaļfinālā būs 5.spēle?

Sestdien, 29.aprīlī, basketbola komanda „Liepāja/Triobet” aizvadīs ceturto ceturtdaļfināla sērijas spēli savā mājas zālē, uzņemot „Valmiera/ORDO” komandu. Mača sākums plkst. 17:00.

Ceturtdaļfinālā liepājniekiem ir bijušas mainīgas sekmes. Pirmajā spēlē Valmierā „lauvas” piekāpās mājiniekiem ar rezultātu 101:70, savukārt Liepājā uzvaru svinēja „triobetieši” ar 85:80, bet 27.aprīlī aizvadītajā savstarpējā spēlē pie otrā panākuma tika valmierieši ar rezultātu 100:94. Pusfinālam kvalificēsies tā komanda, kura pirmā ceturtdaļfināla sērijā gūs trīs uzvaras.

Vai „lauvām” izdosies Liepājā pagarināt sēriju un pirmdien aizvadīt ceturtdaļfināla piekto spēli Valmierā?

Šo spēli būs iespējams redzēt televīzijas tiešraidē Best4Sport TV kanālā vai mājaslapā - www.shortcut.lv. Teksta tiešraidei varēs sekot līdzi Latvijas Basketbola Savienības mājaslapā - www.basket.lv. Par notikumiem no Liepājas Olimpiskā centra ziņosim arī mūsu sociālo tīklu kontos un facebook lapā.

Liepājas komandas mājas spēles laikā, kā jau ierasts, darbosies „bērnu stūrītis”, kur jaunākie „lauvu” līdzjutēji ir aicināti aktīvi pavadīt laiku kopā ar „Liepājas Universitāte” studentēm.

Puslaiku pārtraukumā neiztiksim arī bez konkursa, kurā būs iespējams laimēt balvas no mūsu atbalstītājiem.

Ieejas maksa uz spēli pieaugušajiem ir 4 EUR, pārējiem 1 EUR, bet pensionāriem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieeja ir bez maksas!

Ģērbies komandas krāsās, nāc uz LOC kopā ar ģimeni, draugiem, radiem, kaimiņiem un jūti līdz saviem favorītiem!