Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Vasarā LOC Baseins&SPA būs pieejams agrāk un ilgāk

Vasarā LOC Baseins&SPA būs pieejams agrāk un ilgāk

Vasaras sezonā, no 1. jūnija līdz 31. augustam, LOC Baseins&SPA darba laiks tiks mainīts, lai apmeklētāji ūdens priekus varētu baudīt agrāk, bet brīvdienu vakaros atpūtu ieplānot nesteidzīgāku.

Sākot no šodienas, 1. jūnija, LOC Baseins&SPA darbosies pēc vasaras grafika. Darba dienās SPA zona apmeklētājiem būs atvērta jau no pulksten 12:00, savukārt baseina darba laiks paliek nemainīgs, lielais peldbaseins apmeklētājus uzņem no pulksten 7:00. Darbadienu vakaros LOC Baseins&SPA atvērts līdz 22:00.

Brīvdienās un svētku dienās lielais peldbaseins būs atvērts no pulksten 9:00, SPA zona apmeklētājus gaidīs no pulksten 10:00. Sestdienās ūdens priekus varēs baudīt stundu ilgāk kā līdz šim. Sestdienu vakaros gan peldbaseins, gan SPA zona būs atvērta līdz pulksten 22:00. Savukārt, svētdienās darba laiks paliks nemainīgs – gan peldbaseins, gan SPA darbosies līdz pulksten 21:00.

Atgādinām, ka Liepājas Olimpiskā centra Baseins&SPA apmeklējums ir lielisks veids, kā izrauties no ikdienas rutīnas un pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, jo sev tīkamāko aktivitāti atradīs ikviens. Apmeklētājiem iespējams izbaudīt aktīvu peldēšanu baseinos vai cīņu ar kalna upes straumi, kā arī atpūtu kādā no trim pirtīm (sāls sauna, turku pirts un aromātiskā pirts) vai masāžas baseiniem. Paši mazākie apmeklētāji var rotaļāties bērnu rotaļu laukumā, taču tie, kuri vēlas baudīt vasaras tveici, var doties uz sauļošanās terasi pēc vasarīga iedeguma.

LOC Baseins&SPA apmeklētājiem piedāvā daudzveidīgu atlaižu sistēmu, īpaši draudzīga tā ir ģimenēm ar bērniem.
Plašāka informācija par LOC Baseins&SPA darba laiku pieejama: http://loc.lv/lv/baseinsspa/spa/

Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ