Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Spēka un izturības sacensības "Liepājas Spēks 2017"

Laiks Vieta Cena
10:00 08.04.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Arēna, zāle nr.1 Ieeja bezmaksas

„Liepājas spēks 2017” ir izteiktas spēka, izturības un ātruma sacensības, kas ietver spēka vingrinājumu elementus ar dalībnieka personīgo svaru un pielikto svaru. Ja iepriekšējā gadā “Liepājas Spēku” veidoja tikai profesionāļi un Latvijas mēroga dalībnieki, kuriem sacensībās bija jāizpilda augstas grūtības un sarežģītības pakāpes uzdevumi, tad šogad izpildāmie elementi būs iespējami ne tikai sportistiem ar daudzu gadu pieredzi, bet arī tiem, kuri līdz šim vēl neuzdrošinājās ņemt dalību. Šogad “noslēpuma atslēga” būs izpildījumu skaits un ātrums.

 

Bet tas vēl nav viss, paralēli spēka, izturības un ātruma disciplīnām Liepājas Olimpiskā centra Arēnā cīnīsies arī ielu vingrotāji, kuri šogad ar “Liepājas Spēka” paplašināšanos ir ņemti ”paspārnē”, lai tie sacenstos disciplīnās, kuras Liepājas skatītājiem būs jaunums. Ielu vingrotāji savas spējas demonstrēs šādās disciplīnās: Burpees, Pull-up trepe jeb pievilkšanās, Hand Stand battle jeb nostāšanās uz rokām, Push-up king jeb atspiešanās, Freestyle, Plank Holder un Muscle-up king. Savukārt spēka, izturības un ātruma sacensību dalībnieki startēs šādās klasēs: sporta klase vīriešiem, sporta klase sievietēm un komandās.

 

Sacensības norisināsies 8. aprīlī Liepājas Olimpiskajā centra Arēnā. Piedalīties iespējams jebkuram interesentam, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs pārbaudīt savas fiziskās spējas, veicot distanci individuāli vai komandu konkurencē. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ sportisti tiek aicināti pieteikties laicīgi. Reģistrēšanās sacensībām ir iespējama līdz 17. martam un sīkāka informācija skatāma sacensību “Liepājas Spēks 2017” nolikumos mājas lapas www.cfliepaja.lv sadaļā “Sacensības”, kā arī ielu vingrotāju Facebook lapā “WorkoutGeneration” (@fitnessdiaryLV). Tāpat “Liepājas Spēks 2017” dalībnieki tiek aicināti sekot līdzi informācijai nolikumā, kurā ir publicēti veicamie uzdevumi.

 

“Liepājas Spēks” tiek organizēts sadarbojoties Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldei ar sporta klubu „CF Liepāja” un Liepājas ielu vingrotājiem.

 

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1

 

Ieeja skatītājiem: bezmaksas!