Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Konference "Pieaugušie no 20.gs., bērni no 21.gs."

Laiks Vieta Cena
09:00 29.04.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 25.00
Pirkt biļeti

29. aprīlī, Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē notiks Radošā psiholoģijas centra „Ģimenei” organizēta reģionālā konference ar nosaukumu „Vecāki no 20. gadsimta, bērni no 21. gadsimta”.

Radošais psiholoģijas centrs „Ģimenei”, atzīmējot savas pastāvēšanas desmitgadi, aprīļa beigās aicina visus interesentus uz konferenci. Tajā centrs „Ģimenei” vēlas vērst uzmanību un veicināt sabiedrība diskusiju par bērnu attīstību un to vajadzībām. Galvenās konferences vadlīnijas ir pieaugušo savstarpējā saikne bērnu kontekstā, kā arī pieaugušo un bērnu mijiedarbība. Tiks mēģināts rast atbildes nevis uz tik bieži dzirdēto jautājumu „Ko darīt?”, bet gan diskutēts par jautājumiem „Kā darīt?” un „Kas ir jāmaina?”.

Konferencē piedalīsies tādi jomas profesionāļi kā Pēteris Urtāns, Vita Kalniņa, Gundega Tomele, Elīna Zelčāne, Iveta Gēbele un Daina Dziļuma, savukārt konferences gaitā tiks apskatītas tēmas: „Bērna smadzenes 21. gadsimtā”, „Tas nav vienalga, kā mēs dzimstam”, „Starp Padomju mantojumu un vērtību plurālismu”, kā arī notiks ieskats montesori pedagoģijas lomā bērna valodas attīstības veicināšanā, tiks apskatīts, kā pasaka var palīdzēt attīstības uzdevumu risināšanā, kā arī aktuālizēta  tēma par ekrānierīču ietekmi uz bērniem.

Konferences moderatore – Agnese Drunka.

Konference notiks 29. aprīlī, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē Brīvības ielā 39 un tās norises laiks – no plkst. 09:00 līdz 18:00. Dalības maksa: 25 EUR. Pieteikšanās līdz 20.aprīlim: elektroniski- http://www.gimenei.lv/konference/pieteikums.php, 
vai sūtot e-pastu: gimenei@gmail.com, kā arī zvanot pa tālruni: 26777052