Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

VIA "Siņaja Ptica" koncerts

Laiks Vieta Cena
19:00 21.11.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 15.00, 17.00, 20.00, 25.00
Pirkt biļeti

Vienmēr populārā un vienmēr jaunā grupa VIA “Siņaja Ptica” atgriežas Latvijā! Ansamblis LOC Rožu zālē uzstāsies 21.novembrī 19:00. Iepriekšējais VIA "Siņaja Ptica" koncerts Liepājā aizritēja ar milzīgu skatītāju atsaucību!

Kā stāsta pasākuma rīkotāji: "Mēs uzaicinājām kolektīvu uzstāties Liepājā vēlreiz, atsaucoties uz vairākkārtējiem publikas aicinājumiem! Pēc iepriekšējā koncerta esam saņēmuši daudz gavilējošas atsauksmes un aicinājumus to atkārtot. Zāle bija pārpildīta, bet emocijas, kas tajā virmoja, ir grūti aprakstāmas. Skatītāji burtiski saplūda vienā nostalģiskā emociju vilnī. Mīļākās dziesmas tika izpildītas grupas un publikas kopkorī. Tas patiešām bija neaizmirstams un neticami sirsnīgs vakars!».

Katra dziesma, kas skanēs koncertā ir gadiem pārbaudīts hits! Ar šīm dziesmām mēs piedzimām, uzaugām, iemīlējāmies, mainījām pasauli sev apkārt..

Jautras un skumjas, aizkustinošas un melodiskas, tās sasniedz dvēseles dziļumus tāpat kā 30 gadus atpakaļ.

Pēc radošās darbības pārtraukuma, ansamblis no jauna atdzima pateicoties grupas bundziniekam Aleksandram Komarovam, un veiksmīgi turpināja savu koncertdarbību. Laika posmā no 2001. gada līdz šim brīdim kolektīvs aktīvi koncertē gan Krievijā, gan ārpus tās robežām. Grupā «Siņaja Ptica» dzied gan dalībnieki no grupas "zelta sastāva", gan jauni un talantīgi izpildītāji.

Pasākums krievu valodā.