Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

MANĒŽA

LIEPĀJAS SPORTA SPĒĻU SKOLA

Liepājas sporta spēļu skola ir Liepājas pilsētas Domes dibināta izglītības iestāde un realizē profesionālās ievirzes sporta izglītības un interešu izglītības programmas – basketbolā, volejbolā un vieglatlētikā. Kontakti   Treneru saraksts

Liepājas Bērnu Jaunatnes basketbola sporta skola dibināta 1973.gada 15.jūlijā, direktors V.Mangalis. Laikā no 1977.gada – 1982.gadam BJBSS direktora amata pienākumus pilda E.Sprūde. 1975.-1977.gadā labākie treneri: L.Alpe-Lūka, E.Sprūde, G.Krūmiņš. Ar 1982. gada 1.septembri pārcelts darbā sporta skolā par direktoru M.Bernāts. Labākie sportisti Guntars Vētra (1967.dzim.s. g.), treneris G.Krūmiņš.

Ar 2004.gada 15.maiju Liepājas Basketbola skolā direktora amatā iecelts A.Košeļevs. Labākie sportisti: basketbolists Artūrs Štālbergs (1987.dzimš.g.), Mareks Jurevičus (1985.dzimš.g.), basketboliste S.Niedola (1991.dzimš.g.).

Līdz 2009.gada 31.augustam skola realizēja profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas basketbolā. Pamatojoties uz Liepājas pilsētas Domes 2009.gada 16.aprīļa lēmumu Nr.144 tiek mainīts iestādes nosaukums „Liepājas Basketbola skola” uz „LIEPĀJAS SPORTA SPĒĻU SKOLA” un skola sāk īstenot profesionālās ievirzes programmas volejbolā un basketbolā.

Pēc Liepājas pilsētas Domes 2009.gada 13.augusta lēmuma Nr.278 „Par profesionālās ievirzes porta izglītības iestāžu reorganizāciju”, nolēma reorganizēt Liepājas sporta skolu „Daugava”, pievienojot to LIEPĀJAS SPORTA SPĒĻU SKOLAI un ar 2009.gada 15.septembri turpināt realizēt profesionālās ievirzes programmu vieglatlētikā.

-----------

Treneri

Basketbola treneri:


Niks Lagzdiņš, telefons 29868450, niks.lagzdins93@gmail.com

Ināra Biciņa    25999988    bicinara@inbox.lv

Raitis Dzelme    28892888    raitisdzelme@inbox.lv

Valda Jureviča    28298283    valda.jurevica@inbox.lv

Egita Lāce    29489300    egitalace@inbox.lv

Krists Pīternieks , 29887639, krists.piternieks@gmail.com

Kaspars Mājenieks    22025961    kaspars.majenieks@gmail.com

Armands Misus    29161302    armands_misus@inbox.lv

Arvis Steckis    26488480    stck@inbox.lv

Artis Birze    28251793    artisbirze@inbox.lv


Volejbola treneri:

Inga Jansone    28257235    inga.jansone2@inbox.lv

Gints Juriks    29199774    gintsjuriks@inbox.lv

Ingūna Valdmane    29143987    jonsons3@tvnet.lv

Gatis Špakovskis    29397797    gatis.spakovskis@loc.lv

Pauls Juriks    28440619    jurikspauls@gmail.com


Vieglatlētikas treneri:

Marta Kravčenko , telefons 26420788, marta.kravcenko@gmail.com

Vjačeslavs Goļinskis    26758555    ziemslavik@inbox.lv

Gundega Kristvalde    29384650    gundegakristvalde@inbox.lv

Diāna Lauva    29228160    diana.lauva@liepajassports.lv

Daiga Stumbre    26072711    stumbre34@inbox.lv

Aivars Vērdiņš    29779671    aivarsverdins@inbox.lv

Anna Dimante    20366455    dimante.anna@gmail.com


Hokeja treneri:

Maksims Bogdanovs    28811178    mxax@inbox.lv

Aleksandrs Cicurskis    29671160    

Igors Ļebedevs    26523184    igorsliepaja@inbox.lv

Guntis Pujāts    22588588    pujatsguntis@inbox.lv

Reinis Repšs    29459100    renux75@inbox.lv

Nikolajs Siļčonoks    28802048    nikolajs.silconoks@inbox.lv

Toms Strauss    22164423    tomsstrauss@inbox.lv

Toms Tiļļa  27842001  toms91lat@gmail.com 

Kārlis Liepiņš, 27015007, karlis.liepins5@inbox.lv

Ričards Antons    22066367    ricards.antons@gmail.com

Informācija


Adrese: Brīvības iela 39, Liepājā, LV-3401
Tālrunis/fakss: 63427473
Mobilais: 29233214
E-pasts: lsss@liepajassports.lv

Direktora p.i.
Alise Strausa
27745834
alise.strausa@liepajassports.lv

Direktora vietniece izglītības jomā
Aija Kalnīte    
63427473    
aija.kalnite@liepajassports.lv

Lietvedības sekretāre
Anita Lībere    
63427473    
lsss@liepajassports.lv


http://vieglatletika.lsss.lv/

www.liepajassports.lv/sporta-spelu-skola/

www.liepajas-hokejs.lv