Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

„Betsafe/Liepāja” pret „Tsmoki”

„Betsafe/Liepāja” pret „Tsmoki”

Ceturtdien, 8.februārī, sporta kluba „Liepājas Lauvas” vīriešu basketbola komanda „Betsafe/Liepāja” Baltijas Basketbola līgas ietvaros uzņems basketbola komandu „Tsmoki-Minsk” no Baltkrievijas. Šīs mājas spēles sākums, kā darba dienās ierasts, plkst. 19:30.

2017./2018.gada sezonas pirmajā savstarpējā abu komandu tikšanās reizē, kas notika decembra sākumā, labāki bija „Betsafe/Liepāja” basketbolisti, kuri baltkrievus apspēlēja ar rezultātu 75:65. Labākais spēlētājs šajā spēlē „lauvu” rindās bija Toms Leimanis ar 20 gūtiem punktiem.

Liepājnieki A apakšgrupā ieņem pirmspēdējo (5.vietu) vietu, līdz ar to, jau zaudējot jebkādas iespējas iekļūt BBL izslēgšanas turnīrā, savukārt basketbola komanda „Tsmoki” grupā atrodas noslēdzošajā - 6.vietā.

Vai „Betsafe/Liepāja” arī šajā abu komandu tikšanās reizē būs pārāka un atstās viesus pamatturnīrā „sausā”, neizcīnot uzvaru nevienā no aizvadītajām grupu spēlēm? To uzzināsim ceturtdienas vakarā.

Ieejas maksa uz mājas spēli pieaugušajiem – 4 EUR, skolēniem un studentiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 1 EUR, bet pensionāriem (uzrādot apliecību) un bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz spēli ir bez maksas.

Gaidīsim visus basketbola cienītājus LOC! Puišiem Jūsu atbalsts ir ļoti nepieciešams!

Par uzvaru! Par Liepāju! Par „lauvām”!

Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ