Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

„Liepājas Papīrs” uzņems viešņas no galvaspilsētas

„Liepājas Papīrs” uzņems viešņas no galvaspilsētas

Trešdien, 31. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēle, kurā mājinieces „Liepājas Papīrs” basketbolistes savā laukumā uzņems un par uzvaru cīnīsies pret „RSU” komandu. Šīs cīņas sākums plkst. 18:30. 

Abas komandas 2017./2018. gada sezonā jau ir tikušās trīs reizes, no kurām divas reizes uzvarētāju statusā diemžēl ir bijušas „RSU” basketbolistes – 63:57 un 63:56. Spēlē, kad uzvaru svinēja Liepājas komanda, labākā punktu guvēja bija Sabīne Lipe, kura šajā mačā izcēlās ar „double-double” – 15 punktiem un 13 bumbām zem groziem.

„Liepājas Papīrs” komanda LAT – EST līgas Elites divīzijā ieņem 3.vietu ar divpadsmit uzvarām un pieciem zaudējumiem, savukārt liepājnieču pretinieces grupā atrodas godpilnajā 2.vietā. „RSU” komanda čempionātā ir izcīnījusi 13 uzvaras un savām pretiniecēm ir piekāpusies tikai četras reizes.

Vai liepājnieces revanšēsies rīdziniecēm un mājās svinēs savu 13.uzvaru? Par to jau vairāk trešdienas vakara noslēgumā.
Spēles gaitai sekot līdzi varēs atnākot uz LOC vai teksta tiešraidē Latvijas Basketbola savienības mājaslapā - www.basket.lv. Par spēles ceturtdaļu rezultātiem tiks ziņots kluba instagram kontā, bet par spēles iznākumu līdzjutējus informēsim arī sociālo tīklu kontos – twitter un facebook.

Pavadi trešdienas vakaru sportiskā gaisotnē! Tiekamies LOC!

Ieeja uz visām „Liepājas Papīrs” mājas spēlēm skatītājiem ir bez maksas.

Par uzvaru! Par Liepāju!


Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ