Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

3x3 basketbols Liepājā

3x3 basketbols Liepājā

Liepājā arī šogad tiks organizēts ielu basketbola turnīrs jaunā veidolā. Ierastais turnīrs “Bruģa Bumba”, kas iepriekš priecēja ar savu nepiespiestību, turpmāk tiks aizstāts ar cīņas pilno turnīru “Liepāja 3x3”. 

Šajā turnīrā netiks dalītas vecuma un dzimuma grupas. Visas izveidotās komandas būs vienlīdzīgas un ar vienādiem noteikumiem, kas nebūt nenozīmē, ka fiziski vājāku sieviešu vai jauniešu iekļaušana komandā var radīt pretinieka pārākumu. 3x3 basketbols ir spēle, kurā uzvarētājs ir tas, kurš noteiktā laikā spēj iemest vairāk punktu nekā pretinieks, bet, lai to izdarītu, nav jābūt fiziski spēcīgākam.
 

Spēle norisināsies pēc oficiāliem FIBA 3x3 noteikumiem. “Liepāja 3x3” posmi norisināsies Daugavas rezerves stadiona KP6 basketbola laukumā plkst. 18:00.
 

Jāņem vērā, ka komandu skaits ir ierobežots. Maksimāli iepriekšējā reģistrācijā var pieteikties 20 komandas uz 1 posmu (skatīt turnīra nolikumu).
 

Turnīrs norisināsies 3 pamatposmos, kuros komandas vāks punktus, kā rezultātā labākās 8 komandas tiksies 4. finālposmā, kurā aizvadīs savstarpējās izslēgšanas spēles.
 

Turnīra 1.vietas ieguvējs (komanda) saņems dāvanu karti 300 Eur vērtībā, 2. vieta 200 Eur vērtībā, savukārt 3.vieta 100 Eur vērtībā.
 

Saglabājot tradīcijas, turnīra ietvaros norisināsies arī trīspunktu metienu konkurss un Skills Challange konkurss, kuros noslēguma galvenās balvas būs 150 Eur vērtībā.
 

1. Posms – 6.jūnijs
2. Posms – 4.jūlijs
3. Posms – 1.augusts
4. Finālposms – 10.augustā (piedalās 8 labākās regulārā čempionāta komandas)
 

Sīkāka informācija mājaslapā liepajassports.lv.
 

Kaspars Rolavs
Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes projektu vadītājs

 

Atpakaļ