Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Atbildes spēlē uzņems BC 'Šiauliai'

Atbildes spēlē uzņems BC 'Šiauliai'

Darba nedēļas vidū, 20.decembrī, basketbola komanda „Betsafe/Liepāja”, savu līdzjutēju atbalstīti, Baltijas Basketbola līgas spēlē centīsies revanšēties kaimiņiem no Lietuvas – BC „Šiauliai”. Atbildes mača sākums plkst. 19:30. 

Pirmajā savstarpējā spēlē Šauļos labāku spēli demonstrēja BC „Šiauliai”. Liepājnieki mājinieku basketbola komandai piekāpās ar rezultātu 61:86. „Lauvu” sastāvā rezultatīvu spēli aizvadīja Toms Leimanis un Roberts Krastiņš – viņiem izbraukuma spēlē attiecīgi 22 un 16 gūti punkti.

Kā šoreiz veiksies komandas līderiem? Vai mājas sienas palīdzēs liepājniekiem uzveikt lietuviešus? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes uzzināsim trešdienas vakara noslēgumā.

Spēles notikumiem sekot līdzi ikviens varēs gan klātienē Liepājas Olimpiskajā centrā, gan Sportacentrs.com piedāvātajā tiešraidē. Par spēles rezultātiem tiks ziņots arī „Betsafe/Liepāja” sociālo tīklu kontos – instagram, facebook un twitter.

Ieejas maksa uz spēli pieaugušajiem – 4 EUR, skolēniem un studentiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 1 EUR, bet pensionāriem (uzrādot apliecību) un bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz spēli ir bez maksas.

Gaidīsim visus basketbola cienītājus LOC! Nepavadi vakaru mājās, bet gan nāc uz spēli un atbalsti liepājniekus klātienē.

Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ