Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

'Betsafe/Liepāja' mājas spēlē uzņems BK 'Jēkabpils'

'Betsafe/Liepāja' mājas spēlē uzņems BK 'Jēkabpils'

Trešdien, 26.martā plkst. 19:30, Liepājas Olimpiskajā centrā basketbola komanda „Betsafe/Liepāja” Olybet Latvijas Basketbola līgas ietvaros spēkiem mērosies ar saviem sīvākajiem konkurentiem par vietu līgas sešiniekā – BK „Jēkabpils” komandu.

Komandas līdz šim šosezon tikušās trīs reizes. „Betsafe/Liepāja” šajā abu komandu savstarpējo spēļu sērijā ir vadībā ar 2:1, apspēlējot jēkabpiliešus ar rezultātiem 91:83 un 89:73, savukārt vienīgo zaudējumu pret BK „Jēkabpils” liepājnieki piedzīvoja 28.oktobrī ar rezultātu 62:72.

Turnīra tabulā liepājnieki atrodas 6.vietā, bet jēkabpilieši līgā ieņem 8.vietu.

Atlikušās Olybet LBL spēles abām komandām ir ļoti svarīgas, jo, aizvadot pēdējās regulārās sezonas spēles, noskaidrosies, kura komanda izcīnīs vietu labāko sešiniekā un turpinās dalību izslēgšanas spēlēs.

Olybet LBL mājas spēles notikumiem sekot līdzi būs iespējams gan klātienē LOC, gan teksta tiešraidē – www.basket.lv. Par mača ceturtdaļu rezultātiem Liepājas komandas līdzjutēji tiks informēti arī komandas instagram kontā.

Ieejas maksa uz „Betsafe/Liepāja” mājas spēlēm pieaugušajiem – 4 EUR, skolēniem un studentiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 1 EUR, bet pensionāriem (uzrādot apliecību) un bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz spēli ir bez maksas.

„Lauvām” ir ļoti nepieciešams Jūsu atbalsts cīņā pret „lūšiem”, tādēļ tiekamies LOC! Būsim skaļi, būsim jaudīgi un palīdzēsim puišiem cīņā par iekļūšanu play-off!

Par uzvaru! Par Liepāju! Par "lauvām"!

Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ