Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

'Betsafe/Liepāja' uzņems 'Valmiera/ORDO'

'Betsafe/Liepāja' uzņems 'Valmiera/ORDO'

Sestdien, 7.oktobrī, basketbola komanda „Betsafe/Liepāja” jaunās Olybet Latvijas Basketbola līgas sezonas pirmajā mājas spēlē uzņems viesus no Vidzemes – „Valmiera/ORDO” komandu.

Liepājniekiem šī būs otrā spēlē Olybet LBL, savukārt valmieriešiem šis mačs līgā būs jau ceturtais.

„Betsafe/Liepāja” līdz šim ir tikusies ar vienu komandu – „VEF Rīga”, kurai diemžēl, izbraukuma spēlē piekāpās ar rezultātu 56:84. Rezultatīvākais spēlētājs Liepājas komandas sastāvā bija Toms Leimanis ar 15 gūtiem punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm. „Double-double” Kaila Bendžamina kontā – 12 punkti un 11 bumbas zem groziem.

„Valmiera/ORDO” taktika visās trīs aizvadītajās čempionāta spēlēs ir izrādījusies mazāk veiksmīga, atzīstot „Latvijas Universitāte” pārākumu ar 87:96, BK „Ventspils” ar 81:101 un pēdējā spēlē piekāpjoties BK „Ogre” ar rezultātu 57:75.

Vai „lauvām” izdosies pārspēt valmieriešus un izcīnīt pirmo uzvaru šosezon? To noskaidrosim jau sestdien.

Mājas spēles sākums plkst. 16:00. Spēles gaitai varēs sekot līdzi Latvijas Basketbola savienības mājas lapā www.basket.lv vai arī komandas sociālo tīklu kontos – instagram, facebook, twitter.

Ieejas maksa uz spēli pieaugušajiem – 4 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 1 EUR, bet bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz spēli ir bez maksas.

Gaidīsim visus Liepājas komandas līdzjutējus un atbalstītājus Liepājas Olimpiskajā centrā! Atbalstīsim „lauvas” cīņā par pirmo uzvaru šajā sezonā!

Par uzvaru! Par Liepāju! Par „lauvām”!

Endija Rebāne 
BK "Betsafe/Liepāja" pārstāve

Atpakaļ