Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Brīvdienās LOC Olimpiskajā centrā dominēs Ziemassvētki sajūtas

Brīvdienās LOC Olimpiskajā centrā dominēs Ziemassvētki sajūtas

Nedēļas nogalē, no 15. līdz 17. decembrim, LOC Olimpiskā centra apmeklētāji ir aicināti sagādāt iztrūkstošās svētku dāvanas Liepājas Ziemassvētku tirdziņā, atbalstīt sportistus pilsētas basketbola, jaunatnes basketbola un telpu futbola čempionātos, kā arī apmeklēt Krievijas estrādes “karaļa” Sergejs Penkina lielkoncertu.

Piektdienas, 15. decembra vakarā, LOC sporta zālē nr.4, jeb volejbola zālē tiks aizvadīta pilsētas basketbola čempionāta spēle starp "LSSS 2" un "Pāvilostas novads" komandām. Spēles sākums pulksten 19:30. Savukārt svētdien, 17. decembrī, čempionāta ietvaros laukumā tiksies komandu “Gavieze” un “Kraukļi”, TK “Oga” un “Promenade Hotel”, “Simauto/LPPP” un “Ģeodēzists” spēlētāji. Pirmās spēles sākums pulksten 13:30. Gan piektdien, gan svētdien atbalstītāji gaidīti LOC sporta zālē nr. 4, jeb volejbola zālē.

Sestdien, 16. decembrī, ikviens liepājnieks un pilsētas viesis ir aicināts apmeklēt Liepājas Ziemassvētku tirdziņu, kurš visas dienas garumā norisināsies LOC Arēnā. Tirdziņa apmeklētājiem būs pieejams viss, kas vajadzīgs, lai sagatavotos Ziemassvētkiem, sākot no svētku galda līdz dāvanām vistuvākajiem. Pasākumā piedalīsies vairāk kā 200 ražotāju, tirgotāju, lauksaimnieku, dizaineru un radītāju, kuru piedāvājumā būs mājas kūkas, kliņģeri, medus raušiu, vafeles, tējas, garšvielas, medus džemi, šokolādes un citi produkti, kā arī svētku atribūtika, kā piemēram, vaska sveces, Ziemassvētku rotājumi, lampiņas, vilnas izstrādājumi, Ziemassvētku pušķi, rokdarbi no lina un filca, dzintara rotas un daudz citu izstrādājumu. Tirdziņš apmeklētājiem būs atvērts sākot no pulksten 10:00 līdz 17:00.

Brīvdienās neizpaliks arī cīņas jaunatnes basketbola līgas ietvaros. Sestdien, 16. decembrī, tiks aizvadītas cīņas gan zēnu, gan meiteņu konkurencē. Pirmie laukumā dosies "Liepāja" un "Jelgava" zēni vairākās vecuma grupās, kuri savus spēkus salīdzinās no pulksten 11:00. Uzreiz pēc zēniem, sākot no pulksten 15:30, par uzvaru cīnīsies "Liepāja" un "Rīga/Jugla" meitenes vairākās vecuma grupās. Jaunatnes basketbola līgas spēles norisināsies LOC sporta zālē nr. 4, jeb volejbola zālē.

Svētdien, 17. decembrī, vairāku stundu garumā norisināsies Futbola diena jauniešiem, kurā piedalīsies Liepājas jaunie futbola skolas audzēkņi. Pasākums sāksies pulksten 10:00. Skatītāji gaidīti LOC sporta zālē nr. 4, jeb volejbola zālē.
Brīvdienu noslēdzošais pasākums, kurš LOC Rožu zālē norisināsies svētdienas vakarā, ir Krievijas estrādes “ekstravagances karaļa” Sergejs Penkina lielkoncerts. Mākslinieka jaunā programma “Muzikālā terapija”, kura apvienota ar fantastisku 3D šovu, ļaus skatītājiem nokļūt paradīzes dārzā, vecajā Londonā un pat Grieķijas amfiteātrī. Koncertā izskanēs tādi hiti, kā piemēram, “Feelings”, “Дождь осенний”, “В другую весну”, “Призрак оперы”, “Памяти Карузо”, “Ария мистера Х” un arī jaunas dziesmas. Koncerta sākums pulksten 19:00. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” kasēs visā Latvijā un internetā.

Atgādinām, ka LOC Baseins&SPA ir iespējams iegādāties dāvanu karti, kas būtu noderīga, kā arī iepriecinātu svētkos tuvos un mīļos cilvēkus. Tiem, kuri nolēmuši dāvanu iegādāties klātienē, LOC Baseins&SPA info centra kasēs, nebūs jādomā par iesaiņojumu, jo katra iegādātā dāvanu karte tiks ievietotas svētku tematikai atbilstošā un praktiskā iesaiņojumā.

Savukārt, lai relaksētos pēc saspringtās darba nedēļas un gūtu spēkus jauniem darbiem, aicinām apmeklēt LOC Baseins&SPA. Atgādinām, ka LOC baseins brīvdienās ir atvērts no pulksten 9:00, SPA zona – no 10:00. Savukārt, tie, kuri vēlas aktīvāku atpūtu, aicināti apmeklēt LOC Ledus HALLES publiskās slidotavas.

Piektdiena, 15.decembris
13.00 - 14.00 Publiskā slidotava
19.30 - 20.30 Publiskā slidotava ar nūjām
20.45 - 21.45 Publiskā slidotava
 

Sestdiena, 16.decembris
14.00 - 15.00 Publiskā slidotava ar nūjām
15.15 - 16.15 Publiskā slidotava
16.30 - 17.30 Publiskā slidotava
17.45 - 18.45 Publiskā slidotava ar nūjām
19.00 - 20.00 Publiskā slidotava
20.15 - 21.15 Publiskā slidotava
 

Svētdiena, 17.decembris
16.00 - 17.00 Publiskā slidotava ar nūjām
17.15 - 18.15 Publiskā slidotava
21.00 - 22.00 Publiskā slidotava


Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ