Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Būt vai nebūt finālam?

Būt vai nebūt finālam?

Trešdien, 11.aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas Sieviešu Basketbola līgas pusfināla pēdējā – 3.spēle, kurā „Liepājas Papīrs” par vietu finālā cīnīsies ar „Rīgas Stradiņa Universitāte” komandu. Mājas spēles sākums, kā jau darba dienās ierasts, plkst. 18:30.

LSBL finālam kvalificēsies tā komanda, kura šajā pusfināla spēlē gūs uzvaru. Pirmajā spēlē uzvaru izcīnīja liepājnieces, pārspējot rīdzinieces ar rezultātu 64:50, savukārt pusfināla otrajā mačā veiksmīgākas bija „RSU” spēlētājas, gūstot uzvaru pār „Liepājas Papīrs” komandu ar rezultātu 72:66, panākot sērijā 1:1.

Pirmajā LSBL pusfināla mačā labākā spēlētāja Liepājas komandā bija Ilze Jākobsone, kura pretinieču sargātajā grozā raidīja 17 punktus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles komandas biedrenēm, taču mājas spēlē visvairāk punktus guva Ieva Veinberga – viņai šajā spēlē 13 gūti punkti.

Vai „Liepājas Papīrs” komanda nokārtos uzvaru trešajā pusfināla spēlē un iekļūs LSBL finālā, kurā būs jāspēkojas ar pagājušā gada čempionēm „TTT Rīga” basketbolistēm? Atrisinājumu šim cīniņam uzzināsim trešdienas vakarā.

LSBL pusfināla noslēdzošo spēli visi ir laipni aicināti apmeklēt klātienē LOC vai arī sekot līdzi spēles notikumiem tiešraidē www.sportacentrs.com. Par spēles ceturtdaļu rezultātiem, kā jau ierasts, tiks ziņots arī kluba instagram kontā.

Liepājnieki, tiekamies LOC! Ar savu atbalstu palīdzēsim meitenēm iekļūt finālā!

Ieeja uz visām „Liepājas Papīrs” mājas spēlēm skatītājiem ir bez maksas.

Par uzvaru! Par Liepāju!


Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ