Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Februāra mājas spēļu maratonu uzsāks pret BK „Ventspils”

Februāra mājas spēļu maratonu uzsāks pret BK „Ventspils”

Šajā nedēļas nogalē Liepājā atgriezīsies lielais basketbols. Sestdien, 3. februārī, sporta kluba „Liepājas Lauvas” vīriešu basketbola komanda „Betsafe/Liepāja” savā laukumā Liepājas Olimpiskajā centrā Olybet Latvijas Basketbola līgas ietvaros uzņems līgas līderus BK „Ventspils” basketbolistus. Mājas spēles sākums plkst. 17:00.

Liepājas komanda ar BK „Ventspils” 2017./2018.gada basketbola sezonā ir tikusies divas reizes, abos mačs piekāpjoties Ventspils komandai ar 52:78 un 71:97.

Pēdējā abu komandu savstarpējā spēle notika 2017.gada izskaņā Ventspilī, kad diemžēl otro zaudējumu pret ventspilniekiem šajā sezonā piedzīvoja liepājnieki. „Lauvu” rindās izbraukuma spēlē rezultatīvākais spēlētājs bija Toms Leimanis, kurš savas dzimtās pilsētas basketbola grozos raidīja 23 punktus un komandas biedriem atdeva sešas rezultatīvas piespēles. Šajā mačā Toms sešas reizes bija precīzs no tālmetienu līnijas, kopumā trāpot 6 no 10 izmestajiem trīspunktniekiem.

Vai „lauvām” palīdzēs mājas sienas un savu līdzjutēju atbalsts? Vai „Betsafe/Liepāja” komandai izdosies sagādāt ventspilniekiem pirmo zaudējumu Olybet LBL šosezon? Atbildes uz šiem jautājumiem meklēsim sestdienas vakarā.
Spēles gaitai sekot līdzi ikviens basketbola cienītājs un Liepājas komandas atbalstītājs varēs gan klātienē LOC vai teksta tiešraidē Latvijas Basketbola savienības mājaslapā – www.basket.lv. Par spēles rezultātiem tiks ziņots arī „Betsafe/Liepāja” sociālo tīklu kontos – instagram, facebook un twitter.

„Lauvām” šomēnes ir gaidāmas sešas mājas spēles – piecas no tām Olybet LBL, bet viena Baltijas Basketbola līgā.
Ieejas maksa uz mājas spēli pieaugušajiem – 4 EUR, skolēniem un studentiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 1 EUR, bet pensionāriem (uzrādot apliecību) un bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz spēli ir bez maksas.

Gaidīsim visus basketbola fanus LOC! Nepavadi sestdienas vakaru mājās, bet gan izmanto iespēju – nāc vai brauc uz spēli un atbalsti liepājniekus klātienē. Puišiem atbalsts ir ļoti nepieciešams!

Par uzvaru! Par Liepāju! Par „lauvām”!


Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ