Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Fināla sērija turpinās Liepājā

Fināla sērija turpinās Liepājā

Trešdien, 18.aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas Sieviešu Basketbola līgas fināla sērijas 2.spēle, kurā „Liepājas Papīrs” turpinās cīņu par zeltu ar „TTT Rīga”. Mājas spēles sākums plkst. 18:30.

Pirmajā fināla spēlē, 14.aprīlī, kas norisinājās Rīgā, uzvaru izcīnīja „”TTT Rīga” basketbolistes, apspēlējot liepājnieces ar rezultātu 80:67. LSBL zelta medaļas iegūs tā komanda, kura sērijā pirmā gūs trīs uzvaras.

Liepājas komandas sastāvā pirmajā mačā rezultatīvākā spēlētāja bija Ilze Jākobsone, kura savas komandas labā pretinieču sargātajā grozā sameta 13 punktus un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles. Kura no meitenēm būs produktīva savā sniegumā mājas spēlē?

Vai „Liepājas Papīrs” spēlētājām mājas sienas un savu līdzjutēju atbalsts palīdzēs apspēlēt rīdzinieces un sērijā panākt 1:1?
LSBL fināla sērijas 2.spēli visi interesenti ir laipni aicināti apmeklēt klātienē LOC vai arī sekot līdzi spēles notikumiem tiešraidē www.sportacentrs.com. Par spēles ceturtdaļu rezultātiem tiks ziņots arī kluba instagram kontā.

Liepājnieki, tiekamies LOC! Ar savu atbalstu palīdzēsim meitenēm cīņā par zelta medaļām!

Ieeja uz visām „Liepājas Papīrs” mājas spēlēm skatītājiem ir bez maksas.


Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ