Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Izsludina papildkoncertu grupas 'Līvi' koncertam 'Bez štepseļiem'

Izsludina papildkoncertu grupas 'Līvi' koncertam 'Bez štepseļiem'

Par godu šī gada martā izdotajam grupas “Līvi” albumam, 27. aprīlī, pulksten 19:00, LOC Olimpiskā centra Rožu zālē grupa viesosies ar akustisko koncertu “Bez štepseļiem”. Ņemot vērā liepājnieku lielo atsaucību, un faktu, ka uz pirmo koncertu brīvu vietu vairs nav, organizatori izsludina papildkoncertu 28. aprīlī.

Pērnā gada nogalē notika grupas “Līvi” akustiskā koncerta "Bez štepseļiem" koncertieraksts. Lai atzīmētu albuma izdošanu šī gada marta sākumā, grupa rīko akustisko koncertu sēriju, kuras ietvaros viesosies arī pie skatītājiem arī Liepājā.

Atjaunotajā grupā ''Līvi'' joprojām darbojas Ainars Virga, Guntars Mucenieks un tagad arī dziedātājs Jānis Buķelis un ģitārists Henrijs Mucenieks. Koncertā grupu papildinās daudzi pieaicinātie mūziķi, kuri piedalījās akustiskā koncerta ierakstā - Edgars Silacérps, Alex Aleksejs Balinskis, Māris Zīlmanis, kā arī Dzintars Beitāns ar stīgu kvartetu.

Iepriekšpārdošanā vairs nav pieejamas biļetes uz koncertu piektdienas, 27. aprīļa vakarā, bet ņemot vērā apmeklētāju lielo interesi, 29. marta tirdzniecībā pieejamas biļetes uz papildkoncertu, kurš norisināsies LOC Olimpiskā centra Rožu zālē 28. aprīlī pulksten 19:00. Pasākuma biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un internetā.


Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ