Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Jau šonedēļ sāksies grandiozi randiņi ar Lauri Reiniku

Jau šonedēļ sāksies grandiozi randiņi ar Lauri Reiniku

Dziedātājs Lauris Reiniks pēc piecu gadu pārtraukuma ir sagatavojis īpašu koncertšovu “Es domāšu par tevi”, kas izskanēs 12 Latvijas pilsētās. Atklāšanas koncerts notiks jau sestdien, 14.oktobrī, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Līdz pat gada beigām mūziķa daiļrades cienītājiem visā Latvijā būs iespēja klātienē piedzīvot neaizmirstamas emocijas, kuru radīšanā piedalīsies ne tikai pats mūziķis, bet arī dejotāji no deju studijas “Pro-X”, fona dziedātājas un pavadošais sastāvs Jāņa Miltiņa vadībā, kā arī iespaidīgs videografiku un gaismu šovs uz lielās skatuves, par ko rūpējas videoklipu režisore Aija Strazdiņa, videografiķis Māris Mīlgrāvis un skaņu un gaismu kompānija Euroshow Gata Baļuta vadībā.

Neskatoties uz grandiozo vērienu, Lauris Reiniks katru koncertu vēlas padarīt īpašu un personīgu: “Mani klausītāji jau zina, ka mani koncerti ir kā mazs randiņš, jo es mīlu kontaktēties un runāt ar savu publiku. Man būs lielisks mūziķu sastāvs, par ko es ļoti priecājos.”

Līdz ar koncerttūri tiks laista klajā arī dziedātāja 20 labāko dziesmu izlase un 50 populārāko dziesmu nošu grāmata, tādēļ programma plānota tā, lai skanētu ikvienam atpazīstamas un iemīļota melodijas. Katrs tūres vakars plānots divās daļās, un Lauris Reiniks stāsta par koncertu ideju: “Manuprāt, cilvēkiem patīk dzirdēt savas mīļākās dziesmas tieši tādas, kā tās skan oriģinālversijās. Tāpēc būs dzirdami gan laika pārbaudi izturējuši un joprojām aktuāli hiti un arī jaunākie populārākie darbi. Dziedāt līdzi varēs gandrīz visām dziesmām.”

Savukārt otrajā daļā neformālā gaisotnē ikviens interesents varēs satikt pašu mūziķi, aprunāties, saņemt autogrāfus un nofotografēties.

Koncerttūres “Es domāšu par tevi” atbalstītājs “Virši-A” dāvina 100 biļetes uz katru koncertu. Uzzini vairāk par akcijas nosacījumiem www.facebook.com/virsiLV

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

Ko piecās minūtēs paspēj izstāstīt Lauris Reiniks? Noskaties: https://www.youtube.com/watch?v=04xQp3CxxWM

Notiek gatavošanās koncerttūrei – ieskaties mēģinājumā: https://www.youtube.com/watch?v=wd4COjQfJhE 
 

Ilze Pleša
MicRecPM
 

Atpakaļ