Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Jaunas vēsmas Liepājas basketbolā

Jaunas vēsmas Liepājas basketbolā

Sekojot labākajām basketbola tradīcijām un pulcējot vairākus Liepājas uzņēmējus ar Liepājas pilsētas domes atbalstu, ir dibināta jauna sporta organizācija biedrība “Sporta Klubs Liepājas Basketbols”, kuras pamatuzdevums ir izveidot vienotu basketbola sistēmu Liepājā, attīstīt bērnu, jauniešu un pieaugušo spēlētāju izaugsmi, nodrošinot Liepāju ar ausgtākā līmeņa vīriešu un sieviešu profesionālajām komandām, kas pārstāvētu Liepāju Latvijas un starptaustiskajā līmenī.

Liepājas basketbola vēsture ir rakstāma vairāku gadu desmitu garumā. No Liepājas ir cēlušies vairāki Latvijā, Eiropā un pat pasaulē pazīstami basketbola spēlētāji, treneri un tiesneši.
 

Dibinātā biedrības “Sporta Klubs Liepājas Baketbols” skaidri saredz esošās problēmas jaunatnes basketbola sistēmā un ieguldīs darbu un resursus, lai Liepāja varētu lepoties ar Liepājas jaunatnes basketbola sasniegumiem Latvijas un pasaules mērogā.
 

Pēdējo gadu talantīgākais un veiksmīgākais Liepājas basketbola treneris Artūrs Štālbergs ir atgriezies Liepājā ar mērķi veidot stipru un stabilu basketbola organizāciju, kas palīdzēs attīstīt Liepājas basketbola talantus. Veidojot profesionālās vīriešu un sieviešu komandas, kas būtu nepiekāpīgas un cīņas spara pilnas.
 

Lai plašāk informētu par biedrību “Sporta Klubs Liepājas Baketbols”, tās mērķiem un uzdevumiem, masu mediji tiek aicināti uz preses konferenci.
 

Preses konference notiks 14.maijā plkst. 12:30, Liepājas Olimpiskā centra (Brīvības ielā 39, Liepājā) komforta ložas telpās (3.stāvā).
 

Preses konferencē piedalīsies:
• Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis
• Biedrības ”Sporta Klubs Liepājas Basketbols” prezidents Jānis Vilnītis
• Biedrības “Sporta Klubs Liepājas Basketbols” valdes priekšsēdētājs Artūrs Štālbergs
• Biedrības ”Sporta Klubs Liepājas Basketbols” dibinātāji un vadība
 


Normunds Atvars
Biedrības “Sporta Klubs Liepājas Basketbols” Valdes loceklis

  

Atpakaļ