Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Liepājniekiem pirmā mājas spēle decembrī pret 'Tsmoki-Minsk'

Liepājniekiem pirmā mājas spēle decembrī pret 'Tsmoki-Minsk'

Šo ceturtdien, 7.decembrī, basketbola komanda „Betsafe/Liepāja” aizvadīs decembra mēneša pirmo mājās spēli Baltijas Basketbola līgā, kurā par uzvaru cīnīsies ar „Tsmoki-Minsk” komandu. Spēles sākums, kā darba dienās ierasts, plkst. 19:30. 

„Betsafe/Liepāja” komanda vēl nav savstarpēji tikusies ar gaidāmo pretinieci, tāpēc ir grūti prognozēt, kura no abām komandām būs veiksmīgāka un spēcīgāka ceturtdien paredzētajā BBL mačā.

Abas komandas turnīra tabulā atrodas līdzās, ieņemot pēdējo vietu ar bilanci 0-4, jo visās četrās nospēlētajās spēlēs ir atzinuši pretinieku komandu pārākumu. Savstarpējā „Betsafe/Liepāja” un "Tsmoki-Minsk" spēle tad arī noteiks, kura no komandām pakāpsies turnīra tabulā, izcīnot pirmo uzvaru šajā BBL sezonā.

Kopumā Liepājas komandai šomēnes ir paredzētas četras mājas spēles – trīs BBL un viena Olybet Latvijas Basketbola līgā.
Kura no komandām būs veiksmīgāka un izcīnīs pirmo uzvaru BBL jaunajā basketbola sezonā? To uzzināsim 7.decembra vakara noslēgumā.

Spēlei sekot līdzi ikviens varēs klātienē LOC vai arī video tiešraidē – www.sportacentrs.com. Par spēles notikumiem tiks ziņots arī „Betsafe/Liepāja” komandas sociālo tīklu kontos – instagram, facebook un twitter.

Ieejas maksa uz spēli pieaugušajiem – 4 EUR, skolēniem un studentiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 1 EUR, bet pensionāriem (uzrādot apliecību) un bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz spēli ir bez maksas.

Gaidīsim visus basketbola cienītājus, līdzjutējus un komandas atbalstītājus LOC!

Par uzvaru! Par Liepāju! Par „lauvām”!
 

Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ