Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

LOC Arēnā viesosies Eirolīgas grands

LOC Arēnā viesosies Eirolīgas grands

Rīgas "VEF" 24. maijā pulksten 20 Liepājā aizvadīs savu mājas spēli VTB līgas ceturtdaļfinālā pret septiņkārtējo Eirolīgas čempionu, Maskavas basketbola klubu "CSKA".

"VEF Rīga" pārstāvji vēsta, ka ceturtdienas mājas spēli pret maskaviešiem Latvijas klubs aizvadīs Liepājā, jo 24. maijā aizņemta ir "Arēna Rīga".
 

Vefiešu rindās spēlē vairāki liepājnieki vai Liepājas basketbola audzēkņi. Rīdzinieku kapteinis ir Mareks Mejeris, komandā spēlē arī Arnolds Helmanis un Artis Ate, kā arī Liepājas komandā vienu sezonu aizvadījušais Klāvs Čavars.
 

Vienotās līgas jeb Krievijas basketbola čempionāta regulārajā sezonā "CSKA" ierindojās 1. vietā, bet "VEF" 13 komandu konkurencē ieņēma 8. vietu. Rīgas kluba dalība Krievijas čempionātā lielā mērā ir iemesls Latvijas grozabumbas sabiedrības neapmierinātībai ar Latvijas basketbola līgas nolikumu, kas "VEF Rīga" komandai ļauj aizvadīt mazāku spēļu skaitu nacionālajā čempionātā. Parasti tie bija divi apļi četru vietā, bet šosezon – trīs riņķi. Latvijas basketbola savienība vefiešu izredzētību pamato ar augsta līmeņa spēļu praksi, savukārt šādas nevienlīdzīgas attieksmes oponenti argumentē, ka Latvijas basketbols vairāk iegūtu, ja pašmāju klubiem būtu lielāka spēļu prakse pret vienu no Latvijas vadošajiem klubiem.
 

Spēle tiek rīkota sadarbībā ar sporta klubu "Liepājas basketbols". Biļešu tirdzniecība uz šo spēli sāksies šodien.

Atpakaļ