Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Mājās pret 'vefiņu'

Mājās pret 'vefiņu'

Trešdien, 4.aprīlī, vienu no pēdējām regulārās basketbola sezonas mājas spēlēm aizvadīs „Betsafe/Liepāja”, kas savā laukumā plkst. 19:30 uzņems Olybet Latvijas Basketbola līgas pagājušās sezonas čempionvienību „VEF Rīga”.

Liepājnieki ar rīdziniekiem šosezon ir tikušies divas reizes, abās spēlēs esot labākiem „VEF Rīga” basketbolistiem, pārspējot „lauvas” ar rezultātiem 84:56, 98:56.

Turnīra tabulā „Betsafe/Liepāja” atrodas 6.vietā (8 uzvaras un 18 zaudējumi), savukārt „VEF Rīga” līgā ieņem augsto 2.vietu (17 uzvaras un 2 zaudējumi).

Atlikušās Olybet LBL spēles Liepājas komandai ir ļoti svarīgas, jo, aizvadot pēdējās regulārās sezonas spēles, noskaidrosies vai liepājnieki izcīnīs vietu labāko sešiniekā un turpinās dalību izslēgšanas spēlēs.

Olybet LBL mājas spēlei sekot līdzi varēs klātienē Liepājas Olimpiskajā centrā vai teksta tiešraidē mājaslapā – www.basket.lv. Par mača ceturtdaļu rezultātiem „Betsafe/Liepāja” komandas līdzjutēji tiks informēti arī komandas instagram kontā.

Ieejas maksa uz „lauvu” mājas spēlēm pieaugušajiem – 4 EUR, skolēniem un studentiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 1 EUR, bet pensionāriem (uzrādot apliecību) un bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz spēli ir bez maksas.

Pēdējās regulārās sezonas spēlēs puišiem ir ļoti vajadzīgs visu Jūsu atbalsts, tādēļ tiekamies LOC! Būsim vienoti un atbalstīsim komandu atlikušajās cīņās par iekļūšanu „play-off”!

Par uzvaru! Par Liepāju! Par "lauvām"!

Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste
Endija Rebāne 

Atpakaļ