Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Nedēļas izskaņā 'KEKSI' aicina uz jubilejas svinībām

Nedēļas izskaņā 'KEKSI' aicina uz jubilejas svinībām

Jau šajā piektdienā, 13. oktobrī, Latvijas rokenrola karaļi – grupa “Keksi” aicina ikvienu klausītāju, lai kopīgi LOC Rožu zālē atzīmētu savu 20. gadu jubileju. Koncerta sākums pulksten 19:00.

Paralēli koncerttūrei, grupa šoruden izdod arī jaunu jubilejas albumu “New Guy in Town”, kurā, tā pat kā kon-certos būs dzirdamas rock&roll klasikas pērles grupas KEKSI īpašajā aranžējumā, kā arī grupas oriģināl-dziesmas.

Grupa dibināta 1997. gadā Cēsīs. Šo 20. gadu laikā “Keksi” ir priecējuši publiku autorkoncertos un neskaitā-mos festivālos gan Latvijā, gan ārvalstīs, un pateicoties tam, kļuvusi par vienu no Baltijas atpazīstamākajām grupām, kas spēlē rock’n’roll, rockabilly, boogie un rythm’n’blues stila mūziku. Kopš grupas dibināšanas puiši ir spēlējuši kopā ar tādām pasaules zvaigznēm kā Boney-M, Macy Grey, Smokie, Ottawan, kā arī populāriem Latvijas māksliniekiem.

Grupas sastāvā muzicē seši profesionāli mūziķi visdažādākajos vecumos, bet viņus visus vieno vārdos neiz-sakāma mīlestība pret rock’n’roll un rock’a’billy mūziku. Uz grupas “Keksi” jubilejas koncertu aicina Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Willie Strods (sita-mie instrumenti), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons) un Aleksandrs Sircovs (bass).

Biļetes pieejamas "Biļešu Paradīze" kasēs visā Latvijā, koncertu norises vietās un internetā: http://ej.uz/KEKSIEM20.
 

Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ