Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

'OPTIMISTS' priecīga vēsts divās daļās

'OPTIMISTS' priecīga vēsts divās daļās

15. aprīlī Liepājas Olimpiskajā Centrā ciemosies “Pannas Teātra”jaunākā izrāde “Optimists”, kurā kā kulties pa dzīvi, izkuļoties un paliekot optimistam rādīs aktieris Gints Grāvelis, izrādes autors Uģis Segliņš un režisors Juris Rijnieks.

Laikā, kad viss ir slikti un nekas nav labi, kad prom laižas gan savējie, gan bēgļi, kad pat mūsu hrestomātiskie varoņi tiek nopulgoti par cietējiem - nevarīšiem, allaž tomēr uzrodas kāds antiņš, dauka vai trešais tēva dēls, kas ir nolēmis iet savu, neiemītu ceļu, meklēt jaunas pastāvēšanas nišas globalizācijas iznīcinošajā maltuvē. “Optimists” ir stāsts par mūsu nenovērtētajām iespējām, kad jāsāk viss no gala. Dažkārt – nevis no gala, bet vienkārši jāsāk. Īpaši tad, ja jāatrod darbs.

Īpaši tad, ja tev jau tuvojas 40. Īpaši tad, ja tu… nekad vēl neesi strādājis. Bet – ja labi paveicas, tad izrādās - laime var būt rokas stiepiena attālumā. Izrāde “Optimists” ir par jauniem apvāršņiem šķietamos strupceļos. Arī latviešiem taču ir savi optimisti!

Izrādes režiors Juris Rijnieks un autors Uģis Segliņš sadarbojušies iepriekšējā „Pannas Teātra” stand-up izrādē “Līgavainis” ar aktieri Lauri Dzelzīti galvenajā lomā. Jaunajā “Optimistā” galvenajā lomā iejutīsies aktieris Gints Grāvelis.

Izrāde “OPTIMISTS” no 15. APRĪLĪ būs skatāma LOC Olimpiskā centra Rožu zālē.

Biļetes iegādājamas „Biļešu Paradīzes” kasēs.

Antra Rijniece
Izrāžu apvienības " Pannas Teātris" producente

                                                                                                                                                                                                        

Atpakaļ