Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Pēdējā mājas spēlē "Betsafe/Liepāja" spēkosies ar jūrmalniekiem

Pēdējā mājas spēlē "Betsafe/Liepāja" spēkosies ar jūrmalniekiem

Nedēļas nogalē, 14.aprīlī, pēdējo regulārās basketbola sezonas mājas spēli aizvadīs „Betsafe/Liepāja”, kas savā laukumā plkst. 17:00 uzņems Olybet Latvijas Basketbola līgas vienu no līderēm un Baltijas Basketbola līgas sudraba medaļnieci BK „Jūrmala”.

Šajā basketbola sezonā abas komandas savā starpā ir aizvadījušas divas spēles. Abos mačos labāku spēli demonstrēja BK „Jūrmala” basketbolisti, pārspējot liepājniekus ar rezultātiem 84:67 un 89:88.

Der pieminēt faktu, ka rezultatīvākie spēlētāji šajās spēlēs – pirmajā tikšanās reizē Toms Leimanis, bet otrajā Andrejs Šeļakovs, vairs nav Liepājas komandas sastāvā. Toms pašlaik pārstāv BK „Valka/Valga”, bet Andrejs – mūsu gaidāmo pretinieku komandu BK „Jūrmala”.

Šobrīd „Betsafe/Liepāja” komandā labākais punktu guvējs ir Mareks Jurevičus, kurš vidēji mačā gūst 14,5 punktus. Vai Mareks būs rezultatīvs arī pret jūrmalniekiem?

Turnīra tabulā „Betsafe/Liepāja” atrodas 7.vietā (8 uzvaras un 19 zaudējumi), savukārt BK „Jūrmala” līgā ieņem augsto 3.vietu (19 uzvaras un 6 zaudējumi).

Šī Olybet LBL mājas spēle „lauvām” ir ļoti svarīga un var izšķirt liepājnieku izredzes par iekļūšanu līgas izslēgšanas spēlēs. Ja Liepājas komanda izcīnīs uzvaru pār BK „Jūrmala”, tad liepājnieki būs garantējuši sev vietu „play-off”, ja nē, tad cerības par izslēgšanas spēlēm praktiski būs pagaisušas.

Vai „Betsafe/Liepāja” puišiem izdosies pārsteigt BK „Jūrmala” un iepriecināt savus līdzjutējus? To uzzināsim sestdienas vakarā ap plkst. 19:00.

Pēdējai Olybet LBL mājas spēlei sekot līdzi varēs klātienē Liepājas Olimpiskajā centrā vai teksta tiešraidē www.basket.lv. Par spēles ceturtdaļu rezultātiem komandas līdzjutēji tiks informēti arī kluba instagram kontā.

Ieejas maksa uz „lauvu” mājas spēlēm pieaugušajiem – 4 EUR, skolēniem un studentiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 1 EUR, bet pensionāriem (uzrādot apliecību) un bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz spēli ir bez maksas.

Pēdējā regulārās sezonas mājas spēlē „Betsafe/Liepāja” komandai ir ļoti nepieciešams visu Jūsu – savu līdzjutēju atbalsts, tādēļ tiekamies LOC! Būsim vienoti un atbalstīsim „lauvas” cīņā par iekļūšanu Olybet LBL „play-off”!


Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Atpakaļ