Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Pret studentēm par 15.uzvaru

Pret studentēm par 15.uzvaru

Šodien, 13.februārī, mājas spēli Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā aizvadīs „Liepājas Papīrs” komanda, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems „Latvijas Universitāte” basketbolistes. Šoreiz mājas spēles sākums neierastā laikā – plkst. 19:30.

Liepājas komanda šajā sezonā visās savstarpējās tikšanās reizēs ir pārspējusi rīdzinieces – 77:45, 88:50, 80:52 un 84:62. Pēdējā spēlē, kas norisinājās izbraukumā Rīgā, rezultatīvākās spēlētājas gods Liepājas sastāvā bija komandas kapteinei Laurai Puriņai, kura guva 15 punktus.

Liepājnieces LAT – EST līgas Elites divīzijā ir pakāpušās no 3.vietas uz 2.vietu ar 14 uzvarām un pieciem zaudējumiem, savukārt „LU” grupā atrodas pēdējā vietā, piedzīvojot tikai un vienīgi zaudējumus visos aizvadītajos mačos.

Vai „Liepājas Papīrs” basketbolistes arī šoreiz pārspēs studentes? Kura šajā mačā būs Liepājas komandas labākā spēlētāja? Atbildes uz šiem jautājumiem uzzināsim jau otrdien.

Spēles gaitai sekot līdzi varēs klātienē LOC vai teksta tiešraidē – www.basket.lv. Par spēles ceturtdaļu rezultātiem tiks ziņots kluba instagram kontā, bet par spēles iznākumu līdzjutējus informēsim arī twitter un facebook.

Tiekamies LOC!

Ieeja uz visām „Liepājas Papīrs” mājas spēlēm skatītājiem ir bez maksas.

Par uzvaru! Par Liepāju!


Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste 

Atpakaļ