Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Valentīna dienā pret BK 'Ogre'

Valentīna dienā pret BK 'Ogre'

Visu mīlētāju dienā, 14.februārī plkst. 19:30, basketbola komanda „Betsafe/Liepāja” aicina visus basketbola cienītājus apmeklēt Olybet Latvijas Basketbola līgas mājas spēli Liepājas Olimpiskajā centrā. Liepājnieki šoreiz savā mājas zālē uzņems līgā 4.vietā esošo basketbola komandu „Ogre”. 

Liepājnieki ar ogrēniešiem 2017/218.gada basketbola sezonā savā starpā ir aizvadījuši jau divas spēles. Abos mačos pārāki ir bijuši BK „Ogre” basketbolisti, pārspējot „lauvas” ar 99:76 un 77:73. Liepājas komandas sastāvā abas reizes rezultatīvākais spēlētājs ir bijis komandas kapteinis Roberts Krastiņš, pirmajā spēlē atzīmējoties ar 22 punktiem, savukārt otrajā mačā gūstot 19 punktus.

Šo Olybet LBL spēli tiešraidē no Liepājas ikviens varēs vērot arī TV tiešraidē Best4Sport TV kanālā Lattelecom televīzijā vai mājaslapā – www.shortcut.lv.

Neskaitot TV tiešraidi, sekot līdzi spēles gaitai Liepājas komandas atbalstītāji varēs arī klātienē, atnākot uz LOC, teksta tiešraidē Latvijas Basketbola savienības mājaslapā – www.basket.lv, kā arī „lauvu” sociālo tīklu kontos – instagram, facebook un twitter.

Ieejas maksa uz „Betsafe/Liepāja” komandas mājas spēlēm pieaugušajiem – 4 EUR, skolēniem un studentiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 1 EUR, bet pensionāriem (uzrādot apliecību) un bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz spēli ir bez maksas.

Tiekamies visi LOC! „Lauvām” Jūsu atbalsts ir nepieciešams!

Par uzvaru! Par Liepāju! Par „lauvām”!
 


Endija Rebāne
Sporta kluba „Liepājas Lauvas” sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ