Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Ziemassvētkos nosūti apsveikumu kartiņu

Ziemassvētkos nosūti apsveikumu kartiņu

Gatavojoties svētkiem, Liepājas Olimpiskais centrs ir radījis iespēju ikvienam nosūtīt svētku pastkartīti sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Kartiņu iespējams nosūtīt gan pa pastu, gan virtuālā veidā.

Iepriekšējos svētkos LOC apmeklētāji tika aicināti apmeklēt Rožu zāles foajē izveidoto fotostūri, lai kļūtu savas apsveikuma kartītes galveno varoni un nosūtītu to kā sveicienu saviem tuviniekiem, draugiem un paziņām.

Šajā gadā aicinām cilvēkus nosūtīt kartiņu drukātā veidā pa pastu, vai izmantojot e-pasta starpniecību. Drukātās kartiņas pieejamas dažādās Liepājas kafejnīcās un citās sabiedriskās vietās. Savukārt, izmantojot kartiņās norādīto “QR” kodu, šādu pašu pastkartīti iespējams nosūtīt izmantojot e-pastu.

Pirmā drukātā un pa pastu nosūtītā Ziemassvētku kartīte bija 1843. gadā. To sūtīja sers Henrijs Kouls Apvienotajā Karalistē un tajā bija redzama ģimene, kura pulcējusies ap Ziemassvētku pusdienu galdu. Kartiņa, tieši tāpat kā dāvana, parasti tiek rūpīgi izvēlēta, jo liela nozīme ir tam, kas uz tās attēlots. Tādēļ aicinām izmantot šo lielisko iespēju, padarot savu svētku kartiņu īpašu.

Izmanto iespēju nosūtīt kartīti arī virtuāli!

LOC_Sniegaviri_QR_900_loc.jpg
 
Drukāto kartiņu daudzums ir ierobežots un tās būs pieejamas LOC Olimpiskajā centra, LOC Baseins&SPA, LOC Ledus halles, “LOTTE”, “Čili pica”, “Upe” un “Upe-le”, “Red Sun Buffet” pludmalē un pasta ielā, “Darbnīca” un “Boulangerie”, “Mo”, “Mo Maize”, “Romas Dārzs” un “Romas Beķereja”, “Lielais Dzintars”, “Tūrisma informācijas birojs”, “Ideju Bode”, “Dzintara Boulings”, Liepājas Pilsētas domes, “Hot Potato” un Liepājas Reģionālās slimnīcas apmeklētājiem.
 

Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

Atpakaļ