Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Liepājas KVN Kauss

Laiks Vieta Cena
19:00 30.09.2017 Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Rožu zāle EUR 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, 25.00
Pirkt biļeti

27.maijā plkst. 19:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē otro reizi vēsturē notiks KVN Liepājas kauss (Jautro un Asprātīgo Kluba Liepājas kauss)

Līga “Rīga” sadarbībā ar aģentūru “YOU ARE events” un ar Televīzijas Radošās Apvienības „AMiK” atbalstu aicina ikvienu interesentu uz KVN Liepājas kausa spēli!

Līga “Rīga” ir vienīgā oficiālā starptautiskās KVN savienības pārstāve Eiropas Savienībā. Līga uzsāka savu darbību 2010.gadā un pašlaik nodrošina atklāto Eiropas KVN spēles čempionātu. Laika posmā no 2010. līdz 2014.gadam līgā notika vairāk nekā 50 pasākumu, kuros piedalījās vairāk nekā 80 komandas no 15 dažādām valstīm.

Šogad savus pieteikumus KVN Kausa spēlei iesniegušas 9 komandas no Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lielbritānijas un Izraēlas. 

Komandas sniegumu un rezultātus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs sabiedrībā pazīstami Liepājas un Latvijas cilvēki.

Nepalaidiet garām KVN svētkus Liepājas pilsētā 27.maijā. Šis pavasara vakars, pateicoties KVN komandām un jums, dārgie skatītāji, solās būt vasarīgi karsts. Humors, smaids, smiekli un prieki ir garantēti, tieši tādēļ ir vērts apmeklēt šo lielisko KVN spēli, lai gūtu pozitīvo emociju lādiņu, izbaudītu aktiermeistarību, asprātību, erudīciju un harizmu.

Komandas priecēs skatītājus ar savām labākajām miniatūrām, kuras ieguvušas cilvēku atzinību un kļuvušas populāras. Fantastiska iespēja visu redzēt un sajust klātienē. Atliek vien sagatavot jautājumus savām iemīļotajām komandām.

Biļetes iepriekšpārdošanā BILEŠUSERVISS kasēs! 
Rezervācija pa tālruni 28214411

Papildus informācija:
www.ligariga.com , www.facebook.com/youareevents.lv