Olimpiskais Centrs

BASEINS&SPA

LEDUS HALLE

MANĒŽA

STADIONI

ATPŪTAS BĀZE

Tenisa halle

Latviešu populārās mūzikas dižkoncerts "Latvijas gadsimts"

Laiks Vieta Cena
19:00 11.11.2018 LOC Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja, Arēna, zāle nr.1 EUR 3.00, 15.00, 19.00, 29.00, 39.00
Pirkt biļeti

Latvijas simtgades priekšvakarā - 2018. gada 11. novembrī LOC Arēnā izskanēs unikāls dižkoncerts "Latvijas gadsimts", kurā uz vienas skatuves būs redzami un dzirdami mūsdienu Latvijas populārākie aktieri un dziedātāji, kas režisora Jāņa Mūrnieka veidotajā uzvedumā "Latvijas gadsimts" izdziedās nozīmīgākās Latvijas populārās mūzikas pērles, ko radījuši Oskars Stroks, brāļi Laivenieki, Alfreds Vinters, Emīls Dārziņš, Elga Īgenberga, Imants Kalniņš, Raimonds Pauls, Zigmars Liepiņš, Boriss Rezņiks, Mārtiņš Brauns, Aleksandrs Kublinskis, Uldis Stabulnieks, Kārlis Lācis, Uldis Marhilēvičs, Jānis Lūsēns un daudzi citi komponisti. Koncertuzvedums "Latvijas gadsimts" būs vērienīgākais un vienīgais valsts simtgades ieskandināšanas pasākums, kas veltīts Latvijas populārajai mūzikai. Koncertuzvedumā piedalīsies Latvijas populārākie dziedātāji un aktieri, apvienotais Latvijas skolu jaunatnes kopkoris un "Vintāžas" orķestris. 

Biļete uz pasākumu ir jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Biļete par 5 EUR ir domāta tikai skatītājiem līdz 4 gadu vecumam, kuri pasākumu apmeklē vecāku pavadībā un neaizņem atsevišķu sēdvietu.